Присадка ATFX 200 стає ATFX 375 | Xenum Україна

Присадка ATFX 200 стає ATFX 375 Leave a comment

Автоматична коробка передач стає все більш популярною серед водіїв. Крім того, збільшується ємність масла в автоматичних трансмісіях. А також, все більше і більше змін трансмісійного масла здійснюється за допомогою устаткувань , таких як наш AT – Flux. З цих причин ми не зупиняли дослідження і оновили наш продукт XENUM ATFX 200 до нової версії ATFX 375. Значення 375 вказує на збільшений об’єм речовини в упакуванні, що також використовувалось і для старшої версії.

Коли наш ATFX 200 прийшов на ринок, автоматичні коробки передач були потужністю близько 4L, тепер вони досягають і 10L. З цієї причини ми вважаємо за доцільне збільшити обсяг і ефективність продуктів.

До цих пір ми завжди пропонували цей продукт у трубках, щоб дозволити легко додати продукт у передачу. Через те, що ATF тепер зазвичай додають через устаткування, спеціальна упаковка вже не потрібна. Ми пропонуємо у комплекті шприц об’ємом 150 мл, який можна використовувати для введення добавки безпосередньо в передачу.

Присадка ATFX 200 стає ATFX 375 | Xenum Україна

Наша формула була також трохи пристосована для поточних потреб, але ніяких суттєвих змін не знадобилось, оскільки наш ATFX 200 вже досяг великих показників пи використанні у сучасних трансмісіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

SHOPPING CART

close