,

Аерозольна мастило для гальмівної системи (синя) – Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.4 л.

LIQUI MOLY

Спеціальна синтетична (синя), високотемпературна змазка з вмістом кераміки, призначена для гальмівної системи. Дуже добре підходить як антіскріпная мастило для гальмівних систем. Володіє дуже високу адгезію. Стійка до дії солей і потрапляння води. Зменшує і запобігає появі скрипів і шумів при роботі гальм, наприклад між гальмівною колодкою і опорою. Покращує надійність роботи гальмівної системи в цілому. Температурний діапазон застосування від -40С до + 1200С. Застосування: можна застосовувати для всієї гальмівної системи автомобілів. Для дискової гальмівної системи, штифтів, напрямних супортів (з деякими обмеженнями), кріплення, а також для барабанної гальмівної системи (посадочні місця). Перед обробкою засобом, необхідно видалити бруд і іржу з напрямних, штифтів тощо., Використовуючи щітку, напилок і очищувач Schnell-Reiniger (арт. 1900). Після висихання змазують всі деталі і вузли пастою. Не застосовувати на робочих поверхнях гальмівних колодок, гальмівних дисках і барабанах!

465 грн.

Синтетична паста для гальмівної системи (синя) – Liqui Moly Bremsen-Anti-Quietsch-Paste

Обсяг – 400мл

Синтетичне мастило для гальмівної системи Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste – це спеціально розроблена паста з синтетичних і керамічних активних речовин, усуває різкі звуки при гальмуванні, що виникають між гальмівним поршнем або площею контакту і гальмівними накладками. Володіє дуже високу адгезію. Стійко до дії солей і потрапляння води. Зменшує і запобігає появи скрипів і шумів при роботі гальм, наприклад між накладкою гальмівної колодки і опорою. Покращує надійність роботи гальмівної системи в цілому. Температурний діапазон застосування від -40 ° С до + 1200 ° С.

Для всієї гальмівної системи автомобілів, для дискової гальмівної системи, кріплення, а також для барабанної гальмівної системи (посадочні місця).

Властивості

– чудова прилипає здатність

– легке застосування

– хороший захист від корозії

– мінімальний коефіцієнт тертя

– дуже стійка до температури

– запобігає різкі звуки

– стійка до посипальних солі і бризок води

Технічні характеристики

Стан: пастоподібні

Основа: синтетичні і керамічні активні речовини

Колір: блакитний

Щільність при 15 ° C: 1,08 г / см3

Робоча температура: від -40 ° C до +1 200 ° C

температура займання:> 210 ° C

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Синтетичне мастило для гальмівної системи розроблена спеціально для монтажу, ремонту і робіт з технічного обслуговування гальмівної системи. Для основної мастила і профілактичного використання в цілях запобігання різких звуків при гальмуванні. Однак вона придатна також в якості універсальної пасти для численних областей застосування, не пов’язаних з гальмівною системою.

ЗАСТОСУВАННЯ

Спочатку почистіть щіткою або напилком для гальма на сідлі гальма плаваючою рами все робочі поверхні, канали і площі контактів. Потім почистіть деталі гальма очищувачем швидкої дії, продукт 3318. Після випаровування розчинника змастіть почищені деталі на всіх робочих поверхнях, каналах і площах контакту пастою для запобігання різких звуків при гальмуванні.

Не наносіть пасту для запобігання різких звуків при гальмуванні на поверхнях, що труться прокладки або гальмівного диска!

Найчастіше, при покупці гальмівних колодок продавцеві задається питання – а ці колодки скриплять? Однозначно відповісти на нього ніколи не виходить, занадто багато факторів впливає на акустичний комфорт господаря авто. Доводиться згадати про рекомендації фірм-виробників колодок і про деякі інші рекомендаціях, заснованих на власному досвіді.

Багато фірм-виробники, при установці колодок рекомендують користуватися спеціальними мастилами. Здавалося б мастило і гальма – дві речі несумісні, але не все так просто …

Колодка не повинна втрачати рухливості. Для дискових гальм це особливо важливо, тому що розгальмовує походить від пружності манжет гальмівного циліндра. Рухливість колодки в супорті можна забезпечити застосуванням спеціальних медьсодержащих або керамічних паст, що наносяться на торцеві сторони колодок і забезпечують надійне змащення при дуже високих температурах, що труться. Наприклад, керамічна паста від фірми LIQUI MOLY використовується на конвеєрі таких відомих фірм, як BMW, Porsche, Mercedes для монтажу колодок і випускних систем.

Відомі виробники колодок, в інструкції по установці прямо говорить про необхідність використання медьсодержащих мастил. Для змащення напрямних супортів з компенсує скобою так само використовуються високотемпературні мідь або кераміко-містять мастила, але це лише одна складова боротьби за ефективність і безшумність.

Середній термін служби Жигулівського гальмівного циліндра три роки.

Корозія в гальмівних циліндрах – проблема, характерна не тільки для України. Досить легко здолати цю недугу на гальмах будь-якої конфігурації, застосовуючи при складанні гідравліки, або просто пирскаючи під пильовик, аерозольну силіконову змазку. Крім захисту від корозії вона, не реагуючи з гальмівною рідиною запобігти старінню гумових ущільнень. Всього 2-3 препарат сучасної автохімії, при грамотному вживанні, здатні довести параметри будь вітчизняної гальмівної системи до європейських стандартів. Це простіше, ніж міняти супорта перед кожним ТО.

Добре, коли є можливість оперативно (по електропровідності) визначити кількість вологи, які «насосала» в себе «тормозуха». Якщо під руками немає потрібного обладнання, гальмівну рідину доводиться замінювати привентивное, до виникнення серйозних проблем. Термін її служби від одного до трьох років в умовах України. Мої рекомендації – замінювати рідина не рідше одного разу на рік і користуватися «тормозухой” не різних, а однієї фірми, наприклад LIQUI MOLY DOT4 (температура кипіння 265 ° С). спеціальні склади тієї ж фірми, дозволяють доглядати за гальмівними шлангами, запобігаючи їх старіння і розтріскування. Проводячи таку профілактику хоча б раз на рік в роботі гальм можна бути впевненим. 

  • Аерозольна мастило для гальмівної системи (синя) - Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.4 л. 6
  • Аерозольна мастило для гальмівної системи (синя) - Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.4 л. 7
  • Аерозольна мастило для гальмівної системи (синя) - Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.4 л. 8
  • Аерозольна мастило для гальмівної системи (синя) - Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.4 л. 9
Бренд

SHOPPING CART

close