, , , , , , , , ,

Присадка для захисту DPF фільтра – Diesel Partikelfilter Schutz 250 мл. (5148)

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY Diesel Partikelfilter Schutz високоефективна присадка в дизпаливо, зменшує сажеобразование, тим самим полегшує роботу і збільшує термін служби фільтру сажі DPF. Дизельні автомобілі, експлуатовані в міських умовах і на коротких дистанціях, відчувають проблеми засмічення фільтру сажі. Регулярна добавка присадки підтримує фільтр сажа в чистоті, дозволяючи уникнути дорогого ремонту і витрат часу. Використання присадки для захисту фільтр сажі дозволяє скоротити емісію вихлопних газів. Присадка призначена для дизельних автомобілів з фільтрами саж, не обладнаних системами допомоги регенерації, як це зроблено, наприклад на Citroen і на деяких Peugeot. Застосування: Одного флакона присадки для захисту фільтр сажі Dieselpartikelfilter Schutz досить на пробіг 2.000 км. Вмісту флакона достатньо для 75 літрів дизельного палива. Вказівка: Уникайте передозування, а також спільного використання з присадкою Diesel Russ-Stop!

199 грн.

Присадка для захисту DPF фільтра – Liqui Moly Diesel Partikelfilter Schutz

Обсяг – 250мл

Liqui Moly Diesel Partikelfilter Schutz високоефективна присадка в дизпаливо, зменшує сажеобразование, тим самим полегшує роботу і збільшує термін служби фільтру сажі DPF. Дизельні автомобілі, експлуатовані в міських умовах і на коротких дистанціях, відчувають проблеми засмічення фільтру сажі. Регулярна добавка присадки підтримує фільтр сажа в чистоті, дозволяючи уникнути дорогого ремонту і витрат часу. Використання присадки для захисту фільтр сажі дозволяє скоротити емісію вихлопних газів.

Властивості

– захищає фільтр сажі

– допомагає системі регенерації DPF

– забезпечує оптимальне згоряння

– зменшує сажеобразование

– спеціально для міських транспортних засобів і коротких дистанцій

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

База: комбінація присадок в рідини-носії

Колір: прозорий помаранчевий

Щільність: 0,799 g / cm³

Температура спалаху: 63 ° C

В’язкість при 40 ° C: <7 mm² / s

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Для дизельних автомобілів з фільтрами саж, не обладнаних системами допомоги регенерації, як це зроблено, наприклад на Citroen і на деяких Peugeot.

ЗАСТОСУВАННЯ

Одного флакона присадки для захисту фільтр сажі Dieselpartikelfilter Schutz досить на пробіг 2.000 км. Вмісту флакона достатньо для 75 літрів дизельного палива.

вказівка:Уникайте передозування, а також спільного використання з присадкою Diesel Russ-Stop! Не використовувати в автомобілях з хімічної активацією регенерації DPF, таких як Peugeot, Citroen і інших подібних.

  • Присадка для захисту DPF фільтра - Diesel Partikelfilter Schutz 250 мл. (5148) 6
  • Присадка для захисту DPF фільтра - Diesel Partikelfilter Schutz 250 мл. (5148) 7
  • Присадка для захисту DPF фільтра - Diesel Partikelfilter Schutz 250 мл. (5148) 8
  • Присадка для захисту DPF фільтра - Diesel Partikelfilter Schutz 250 мл. (5148) 9
Бренд

SHOPPING CART

close