,

Очисник впускної системи дизельного двигуна XENUM INTAKE PRO DIESEL 500 мл (4045500)


XENUM INTAKE PRO DIESEL –  Потужний очищувач впускної системи для дизельних двигунів. INTAKE PRO DIESEL допомагає уникнути дорогих технічних ручних операцій демонтажу та повільного очищення компонентів впускної системи і головки циліндрів (для поршнів і клапанів), що в іншому випадку було б необхідним.

INTAKE PRO DIESEL забезпечує якіснішу роботу двигуна, покращує технічні характеристики, знижує витрати палива, а також, усуває проблеми із стартом двигуна.

 • Очищення займає лише 15 хв
 • Професійно очищує впускну систему та EGR
 • Мінімальна потреба демонтажу

257 грн.

Професійний очисник впускної системи дизельного двигуна XENUM INTAKE PRO DIESEL

XENUM INTAKE PRO DIESEL – Потужний очищувач впускної системи для дизельних двигунів. Простий та швидкий у використанні: очищення займає приблизно 15 хв і потребує мінімального демонтування компонентів. INTAKE PRO розроблений, щоб уникнути дорогих технічних ручних операцій демонтажу та очищення компонентів впускної системи та головки циліндрів (для портів і клапанів), що в іншому випадку було б необхідним.

INTAKE PRO DIESEL забезпечує регулярний і стабільний холостий пробіг двигуна, покращує технічні характеристики, знижує витрати палива, а також, усуває проблеми із стартом двигуна.

• Мінімальна необхідність демонтувати компоненти.

• Забезпечує регулярний і стабільний холостий пробіг двигуна.

• Покращує прискорюючі властивості.

• Відновлює або підтримує продуктивність двигуна і витрату палива.

• Усуває проблем із стартом двигуна.

• Відсутність ризику детонації.

 

Intake Pro Diesel

Властивості очищувача INTAKE PRO DIESEL:

 

 • Розчиняє смоли, лаки, продукти згоряння і відкладення
 • Відновлює ідеальний потік повітря в камері згоряння
 • Забезпечує регулярний і стабільний холостий хід двигуна
 • Відновлює і підтримує показники роботи двигуна і споживання палива
 • Усуває та запобігає проблеми з запуском двигуна
 • Зменшує кількість викидів
 • Позитивно впливає на роботу лямбда-зонди і каталізатора

 

 

Області застосування INTAKE PRO DIESEL :

INTAKE PRO DIESEL рекомендується для ефективного очищення впускної системи:

 

Інструкції з використання INTAKE PRO PETROL:

• Зніміть гнучкий шланг із системи подачі повітря, щоб Ви мали належний доступ до впускного колектора.

• Розпиліть трохи продукту у впускний колектор.

• Запустіть двигун.

• Розпилюйте з короткими інтервалами 5 – 10 разів у колектор для впуску повітря. Після кожної пульверизації дочекайтеся відновлення вихідних заданих об / хв.

• Внутрішньо очистіть систему вентиляції картера.

• Після обробки рекомендуємо також скористатись комплексним очищувачем системи наприклад: ULTIMAX DIESEL, FULL DETOX DIESEL, COMPLEX DIESEL

 

 

Фізичні властивості:

Фізичний стан:Рідина
Значення pH:10
Температура кипіння / Діапазон кипіння:– 44 °C
Температура займання:– 97 °C
Температура запалювання:240 °C
Нижня межа вибуховості:0,7% об.
Верхня межа вибуховості:12% об.
Тиск пари при 20 ° C:8300 гПа
Щільність при 20 ° C:0.82 г / см³

 

Доступні об’єми (Упаковка):

500 мл – REF. 4045500

 

 


Оксид церію в NEXGEN ™

XENUM розробив особливу технологію для дизельних присадок під назвою NEXGEN™ . Паливні присадки із технологією NEXGEN ™ створені на основі наночастинок оксиду церію, відомого каталізатора окислення, який покращує горіння в дизельних двигунах.

Частинки оксиду церію в NEXGEN ™ мають розмір 10 нм, тому вони мають велику площу поверхні, що робить їх надзвичайно ефективним каталізатором; навіть дуже низькі концентрації NEXGEN ™ забезпечують максимальну потужність і продуктивність окислення.

ПЕРЕВАГИ NEXGEN™

Каталітичний ефект присадок NEXGEN ™ забезпечує неймовірні переваги у сучасних дизельних двигунах; він сприяє кращому, ефективнішому згорянню палива. Навіть частки сажі (залишки палива) окислюються і перетворюються на додаткову енергію. Таке покращене згорання забезпечує також зниження шкідливих викидів:

 • Вуглекислий газ (CO2): Безпосередньо зв’язаний із споживанням палива. Кожен 1 кг палива, що зберігається, зменшує викиди CO2 приблизно на 3 кг
 • Залишки : Спостерігається зниження до 18%
 • Вуглеводні(HC): Спостерігається зниження до 13%
 • Окис вуглецю (CO): Спостерігається зниження до 6%

NEXGENзменшує і розчиняє наявні відкладення вуглецю. Запобігає майбутньому накопиченню додаткових вуглецевих відкладень, насамперед у тому місці, де вони збираються: на фільтрі твердих часток (сажовому фільтрі), а також у циліндрах, поршнях і турбіні.

 

 


 

Професійні очисники для автомобіля від XENUM

 

XENUM пропонує велику кількість різноманітних засобів для догляду та очистки автомобіля, особливо елементів двигуна. Ви зможете знайти і підібрати продукти такі як:

– Засоби для очищення сажового фільтра у дизельних двигунах. Продукти бувають у вигляді рідин і спреїв. Дана хімія є вкрай ефективною і простою у використанні, і призначена для якісної очистки ДПФ .Ви все зможете зробити своїми руками. Немає нічого складного!

– Високоефективні очисники впускного колектора від нагару і очисники впускних клапанів які не потребують розбирання. Представлені засоби спеціально як для дизельного двигуна, так і для бензинового. Ідеально підходять для чищення заслонок.

Універсальні очисники, знежирювачі, а також миючі засоби фірми Xenum для автомобіля, очисники гальмівної системи, професійне мило для рук, піна для очищення хромованих деталей, зовнішній пінний очисник для двигуна і знежирювач для харчової промисловості

– Пінні очисники кондиціонера і аерозольні засоби для чищення системи кондиціонера і вентиляції автомобіля. Дуже прості у використанні, і не вимагають спеціальної інструкції. Мають антибактеріальну та протигрибковий ефекти. Усувають неприємний запах.

 

Купити професійні універсальні очисники XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUMв Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

 

==

ОЛИВИ, ПРИСАДКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Вага0.5 кг
Розміри10 × 10 × 20 см

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Очисник впускної системи дизельного двигуна XENUM INTAKE PRO DIESEL 500 мл (4045500)"

Відгуків поки немає.

Вам також може сподобатися…

Кошик

close
uk