, , , , , , , , , ,

Ліквідатор подряпин – Liqui Moly Kratzer Stop 200 мл (7649)

LIQUI MOLY

Ліквідатор подряпин Liqui Moly Kratzer Stop. Являє собою не містить силікону шліфувальну пасту. Продукт ідеально підходить для видалення подряпин і шагрені. Мікрочастинки на основі оксиду алюмінію забезпечують високу продуктивність і високу ступінь глянцю. Kratzer Stopp підходить для ручної та машинної обробки. Спеціально розроблений продукт для видалення подряпин і лакових пошкоджень. Підходить для звичайних і металлікових поверхонь. Застосування: Перед застосуванням, оброблювану поверхню необхідно ретельно вимити. Гарненько струснути тюбик. Видавити невелику кількість засобу на тканину і з легким натиском нанести на оброблювану поверхню. При використанні полировальной машинки: встановити кількість обертів не більше 1500-2000 об / хв. Залишки кошти з поверхні прибрати чистою тканиною. Після застосування засобу, рекомендується обробити поверхню захисної поліролью для нових поверхонь (арт. 7644). Увага: зберігати і використовувати при плюсовій температурі.

267 грн.

Ліквідатор подряпин – Kratzer Stop

Обсяг – 200 мл.

Ліквідатор подряпин. Являє собою не містить силікону шліфувальну пасту. Продукт ідеально підходить для видалення подряпин і шагрені. Мікрочастинки на основі оксиду алюмінію забезпечують високу продуктивність і високу ступінь глянцю. У «Kratzer StoppВ» підходить для ручної та машинної обробки. Спеціально розроблений продукт для видалення подряпин і лакових пошкоджень. Підходить для звичайних і металлікових поверхонь. Застосування: Перед застосуванням, оброблювану поверхню необхідно ретельно вимити. Гарненько струснути тюбик. Видавити невелику кількість засобу на тканину і з легким натиском нанести на оброблювану поверхню. При використанні полировальной машинки: встановити кількість обертів не більше 1500-2000 об / хв. Залишки кошти з поверхні прибрати чистою тканиною. Після застосування засобу, рекомендується обробити поверхню захисної поліролью для нових поверхонь (арт. 7644). Увага: зберігати і використовувати при плюсовій температурі.

Властивості

– легкевидалення окислившегося шару лаку

– дуже добре видаляє іржавий наліт і відновлює глянець

 простий в застосуванні

 не містить силікону

 оптимальна підготовка перед фарбуванням

–   продукт не містить ароматичних вуглеводнів

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Основа: Абразив / воски

Колір: бузковий

Форма: паста

Запах: характерний / суничний

Щільність при 20 °: 1,05g / ml

Лужність: 7 – 8,5

Температура спалаху:> 100 ° C

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Спеціально розроблений продукт для видалення подряпин і лакових пошкоджень. Підходить для звичайних і металлікових поверхонь.

ЗАСТОСУВАННЯ

Перед застосуванням, оброблювану поверхню необхідно ретельно вимити.

Гарненько струснути тюбик. Видавити невелику кількість засобу на тканину і з легким натиском нанести на оброблювану поверхню.

При використанні полировальной машинки: встановити кількість обертів не більше 1500-2000 об / хв.

Залишки кошти з поверхні прибрати чистою тканиною. Після застосування засобу, рекомендується обробити поверхню захисної поліролью для нових поверхонь (арт. 7644).

Увага: зберігати і використовувати при плюсовій температурі.

Бренд

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Ліквідатор подряпин – Liqui Moly Kratzer Stop 200 мл (7649)"

Відгуків поки немає.

Кошик

close
uk