, , , , , ,

Довготривала дизельна присадка Langzeit Diesel Additiv 250 мл.

LIQUI MOLY

Концентрований комплексне засіб для очищення захисту паливної дизельних систем від нагару, закоксовок, корозії. Нівелює проблеми, які виникають внаслідок використання неякісного дизельного палива (при використанні при кожній заправці). Працює по всій паливній системі. При постійному використанні підтримує всю систему в чистоті, зберігаючи потужності параметри двигуна. Зручна компактна упаковка має дозатор з поділами по 10 мл. Підвищує надійність експлуатації. Призначений для автомобілів з дизельними каталізаторами і фільтрами сажі.

390 грн.

Довготривала дизельна присадка Liqui Moly Langzeit Diesel Additiv 0.25 л (2355)

Концентрований комплексний засіб для очищення захисту паливних дизельних систем від нагару, закоксовування, корозії. Нівелює проблеми, які виникають унаслідок використання неякісного дизельного палива (для використання під час кожного заправлення). Працює у всій паливній системі. У разі постійного використання підтримує всю систему чистою, зберігаючи потужнісні параметри двигуна. Зручна компактна упаковка має дозатор із поділками по 10 мл.

Рідина блакитного кольору з характерним запахом, містить високу концентрацію очисних компонентів.

  • Підтримує в чистоті дизельну систему вприскування палива
  • Є дієвою для всіх систем дизельного вприскування
  • Підвищує надійність експлуатації
  • Призначена для автомобілів із дизельними каталізаторами та сажовими фільтрами
  • Скорочує витрати під час експлуатації
  • Для постійного використання

Регулярне застосування Langzeit Diesel Additiv допомагає збільшити термін експлуатації як паливної системи дизельного автомобіля, так і двигуна. Знижує ризик виникнення проблем від використання неякісного дизельного палива.

Застосування: Додавати в паливо за кожного заправляння з розрахунку 10 мл із дозувальної головки на 10 літрів дизпалива. Змішування з паливом відбувається самостійно.

Бренд

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Довготривала дизельна присадка Langzeit Diesel Additiv 250 мл."

Відгуків поки немає.

Кошик

close
uk