,

Паста для гальмівної системи (червона) – Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste 10 мл. (7656)

LIQUI MOLY

Спеціальна синтетична (червона) мастило, без наповнювача, для напрямних супортів в гальмівних системах. Витримує великі навантаження. Стійка до впливу протіволеднимі реагентів і водяних бризок з дорожнього полотна. Чи не електропровідність. Нешкідлива для гумових пильовиків. Може застосовуватися в гальмівних системах з антиблокуванням. Застосування: Мастило призначена для направляючих пальців супорта, для закладки під пильовики гальмівних циліндрів для захисту від корозії і бруду, проникнення води. Не втрачає консистенції в процесі експлуатації. Не наносити на робочі поверхні гальмівних колодок.

105 грн.

Паста для гальмівної системи (червона) – Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste

Обсяг – 10 мл

 

Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste – Довготривала, що витримує високі навантаження мастильна паста мінеральними і синтетичними компонентами, полегшує монтаж демонтаж гальм. Завдана на неробочі поверхні гальмівних колодок, антіскріпная паста усуває шуми роботи гальм. Може наноситися на напрямні гальмівних супортів і будь-які поверхні тертя під високі навантаження, крім робочих поверхонь гальмівних колодок!

Спеціальна синтетична (червона) мастило Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste , без наповнювача, для напрямних супортів в гальмівних системах. Витримує великі навантаження. Стійка до впливу протіволеднимі реагентів і водяних бризок з дорожнього полотна. Чи не електропровідність. Нешкідлива для гумових пильовиків. Може застосовуватися в гальмівних системах з антиблокуванням. Застосування: Мастило призначена для направляючих пальців супорта, для закладки під пильовики гальмівних циліндрів для захисту від корозії і бруду, проникнення води. Не втрачає консистенції в процесі експлуатації. Не наносити на робочі поверхні гальмівних колодок.

 

Властивості

– відмінна адгезионная здатність

– легке нанесення

– чудова якість ковзання, скорочена частота обслуговування

– вільно від металевих мив і жирних кислот, у такий спосіб не викликає корозію

– мінімальний коефіцієнт тертя

– стійка до температури

– усуває скрипи

– Відповідний для ABS

– не проводять

– НЕ містить кислоти

– стійка до Антігололеднимі реагенти і бризок

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Форма: мазеподібної

Основа: суміш мінерального та синтетичного матеріалів

Консистенція: гель

Колір: червоний

Температури застосування: -40 ° C до +250 ° C

ОБЛАСТЬПРІМЕНЕНІЯ 

Спеціально для монтажу, ремонту і обслуговування гальмівних механізмів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Всі повинні стати предметом обробки поверхні, порожнини, отвори очищають металевою щіткою і знежирюють очищувачем арт. 1900. Після випаровування розчинника змащують очищені поверхні. Не наносити на робочі поверхні гальмівних колодок і дисків!

Відмінність цієї пасти від синьої Anti Quietsch Paste (арт.7585) у відсутності наповнювачів і більш рідкої консистенції, що дозволяє застосовувати її практично у всіх вузлах гальмівної системи. в тому числі тепер і під пилюжником гальмівного циліндра, для змащення поршня і його манжет. Anti Quietsch Paste (арт.7656) можна також застосовувати для змащення напрямних болтів, протівоськріпниє пластин, механізмів компенсації зносу, втулок напрямних, важеля ручного гальма і всіх гумок. Мастило витримує високі навантаження, стійка до впливу протіволеднимі реагентів і водяних бризок з дорожнього полотна. Досить ефективно усуває і запобігає скрегіт і скрип.

  • Паста для гальмівної системи (червона) - Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste 10 мл. (7656) 6
  • Паста для гальмівної системи (червона) - Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste 10 мл. (7656) 7
  • Паста для гальмівної системи (червона) - Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste 10 мл. (7656) 8
  • Паста для гальмівної системи (червона) - Liqui Moly Anti-Quietsch-Paste 10 мл. (7656) 9
Бренд

SHOPPING CART

close