, , , , , , , ,

Спрей для електрики – Liqui Moly Electronic-Spray 200 мл. (8047)

LIQUI MOLY

Спрей для електрики Liqui Moly Electronic-Spray. Повністю синтетичне мастило. Підвищує надійність роботи електрики автомобіля. Знижує знос і володіє водовідштовхувальними властивостями. Нейтральний до пластиків, гуми і лаків. Очищає, витісняє вологу і захищає від корозії. Володіє відмінною змазує здатністю. Усуває наявні оксиди. Застосування: для догляду та технічного обслуговування всіх електричних контактів, таких як штекерні з’єднання і клеми ламп і запобіжників, розподільних пристроїв запалювання і переривників, перемикачів, контактів акумулятора і генератора, стартера і т.д. Для змазування точних механічних деталей: замків, підйомників, електричних шин, тяг Боудена. При монтажі електричних роз’ємів нанести засіб на контакти. При сильно пошкоджених корозією контактах і роз’ємах дати засобу подіяти тривалий час, потім видалити іржу хусткою і повторити обробку.

282 грн.

Спрей для електрики – Liqui Moly Electronic-Spray

Обсяг – 200мл

Спрей для електропроводки Liqui Moly Electronic-Spray – це повністю синтетичний контактний спрей, сумісний з пластиком, призначений для електричної частини і електроніки в автомобілі. Не містить мінеральні, тваринні і рослинні масла і силікони.

Liqui Moly Electronic-Spray – повністю синтетичне мастило. Підвищує надійність роботи електрики автомобіля. Знижує знос і володіє водовідштовхувальними властивостями. Нейтрально до пластиків, гуми і лаків. Очищає, витісняє вологу і захищає від корозії. Володіє відмінною змазує здатністю. Усуває утворилися оксиди. Спрей Liqui Moly Electronic-Sprayпризначений для догляду та технічного обслуговування всіх електричних контактів, таких як штекерні з’єднання, клеми ламп і запобіжників, розподільних пристроїв запалювання і переривників, перемикачів, контактів акумулятора і генератора, стартера і т.д. Підходить для обробки кришки трамблера і високовольтних проводів. Для змазування точних механічних деталей: замків, підйомників, електричних шин, тяг Боудена. При монтажі електричних роз’ємів нанести засіб на контакти. При сильно пошкоджених корозією контактах і роз’ємах дати засобу подіяти тривалий час, потім видалити іржу хусткою і повторити обробку.

Властивості

– очищає забруднені контакти

– антикорозійне дію

– витісняє вологу і воду

– проникає в оксидні і сульфідні відкладення

– знижує контактний опір

– без вмісту силіконів

Технічні характеристики

Основа: синтетичне масло / присадки

Щільність при 20 ° C: 0,89 г / см3

Темп. займання: 40 ° C

Темп. застигання: – 52 ° C (синтетичне масло)

Уд. електро. опір: 1,59 • 107 ом • см (синтетичне масло)

Робочий газ: пропан / бутан

При розпилюванні можливе утворення вибухонебезпечних сумішей з повітрям.

Клас згідно з постановою про горючих рідинах: A II

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Для техобслуговування та догляду (чистка і захист) за будь-якими електричними деталями в автомобілі, як штекерні роз’єми і клеммовие з’єднання, цоколі лампочок, кабельні розподільники, перемикачі, реле, розподільник запалювання, переривач, стартер, генератор, запобіжники, полюса акумулятора, антени , мастило деталей приладів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Перед монтажем обробіть деталі спреєм Electronic, після чого встановіть їх. У разі контактів з сильною корозією почекайте довше для забезпечення дії, що відстали сліди корозії зітріть сукном або щіткою.

Бренд

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Спрей для електрики – Liqui Moly Electronic-Spray 200 мл. (8047)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close