, , , ,

Протизносна присадка для МКПП – Liqui Moly Getriebeoil-Additiv 20 мл. (1988)

LIQUI MOLY

Антифрикционная присадка в трансмісійне масло Getriebeoil-Additiv.

Присадка на основі дисульфіду молібдену (MoS2) спеціально призначена для механічних коробок передач і диференціалів. Значно знижує знос і температуру в зоні тертя. Як наслідок, більш м’яке перемикання передач, коробка працює плавніше і тихіше, менше нагрівається в процесі роботи. При додаванні присадки в старі коробки передач і диференціали, за рахунок згладжування профілю зубів, значно поліпшується їхня робота, підвищується плавність перемикання передач і ефективність роботи. Завдяки MoS2 підвищується експлуатаційна надійність вузла і якість його роботи. Застосування: для мостів і коробок перемикання передач автомобілів, що працюють при високих температурах і навантаженнях. Через ефект зниження тертя присадка не може бути застосована для автоматичних коробок передач і диференціалом підвищеного тертя. Залежно від ступеня навантаженості вузла обсяг присадки розрахований на 1-2 л трансмісійного масла.

192 грн.

Liqui Moly Getriebeoil-Additiv (антифрикційні присадка в трансмісійне масло)

Liqui Moly Getriebeoil-Additiv антифрикційна присадка в трансмісійне масло. Присадка на основі дисульфіду молібдену (MoS2) спеціально призначена для механічних коробок передач і диференціалів. Значно знижує знос і температуру в зоні тертя. Як наслідок, більш м’яке перемикання передач, коробка працює плавніше і тихіше, менше нагрівається в процесі роботи. При додаванні присадки в старі коробки передач і диференціали, за рахунок згладжування профілю зубів, значно поліпшується їхня робота, підвищується плавність перемикання передач і ефективність роботи. Завдяки MoS2 підвищується експлуатаційна надійність вузла і якість його роботи. Застосування: для мостів і коробок перемикання передач автомобілів, що працюють при високих температурах і навантаженнях. Через ефект зниження тертя присадка не може бути застосована для автоматичних коробок передач і диференціалом підвищеного тертя. Залежно від ступеня навантаженості вузла обсяг присадки розраховане на 1-2 л трансмісійного масла ..

 

ОПИС

Присадка для трансмісійних масел механічних коробкок передач і диференціалів. Значно зменшує тертя і знос, усуває високотемпературні піки. Знижує шум, забезпечує легке перемикання передач і більш плавний хід автомобіля при розгоні. Коробка передач менше нагрівається, а за рахунок утворюється захисного шару вирівнюючого труться на зубцях шестерень, забезпечується плавна робота коробки передач.

ВЛАСТИВОСТ

– зменшує тертя і знос

– покращує перемикання передач

– присадка стабільна при високих тривалих навантаженнях

– збільшує безпеку експлуатації

– знижує рівень робочого шуму

– підвищує безпеку руху в екстремальних умовах

– гарантує оптимальний робочий режим коробки передач

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Основа: Присадки / Рідина-носій

Колір: чорно-сірий

Зміст твердих фракції: близько 10%

Температура спалаху: 200 ° C

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Додається до трансмісійних масел в коробки передач автомобілів, в мости, диференціали і рульове управління з масляним картером. Присадка не призначена для застосування в автоматичних коробках передач і в самоблокирующихся диференціалах.

Не застосовувати в мотоциклетних двигунах зі зчепленням в масляній ванні!

ЗАСТОСУВАННЯ

Присадка додається до трансмісійного масла в коробку передач, змішування присадки з трансмісійним маслом відбувається самостійно під час роботи коробки. Присадка призначена для додавання як до мінеральних, так і до синтетичних трансмісійних масел. Одного тюбика присадки досить для двох літрів трансмісійного масла – це відповідає концентрації присадки в 1% від загального обсягу. При експлуатації коробки передач в екстремальних умовах можна довести концентрацію присадки до 2%.

1-2 літра 2-3 літра 3-4 літри примітка

Кількість упаковок присадки на обсяг масляної системи 1 1.5 2 x2 (при жорстких режимах експлуатації)

Артикул: 1988 Категорій: , , , , Позначка: Brand:
Бренд

SHOPPING CART

close