-5%

Синтетичне моторне масло – Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543)

LIQUI MOLY

Liqui Moly Molygen SAE 5W-50 – це спеціально розроблене високопродуктивне моторне масло з хорошими антифрикційними властивостями для всесезонного застосування. Синтетичне базове масло в поєднанні з найпередовішими технологіями присадок, а також зі спеціальною присадкою Molygen гарантує отримання масла з низькою в’язкістю, з високою сдвиговою стабільністю, яке надійно перешкоджає утворенню відкладень, істотно знижує втрати двигуна на тертя і за рахунок цього оптимально захищає його від зносу . Це веде до економії палива при одночасному збільшенні терміну служби двигуна.

 

Liqui Moly Molygen SAE 5W-50 рекомендовано для бензинових і дизельних двигунів, включаючи версії з турбонаддувом і каталізатором. Дозволяє отримати оптимальний тиск масла при всіх умовах застосування, знижує тертя і знос, підвищує надійність змащення, перевірений на каталізаторах і турбонагнітачах і може змішуватися з наявними у продажу моторними маслами.

Придатне для бензинових і дизельних двигунів з турбонагнітачами і без них і дозволяє отримати низькі втрати на випаровування, швидку прокачку при низьких температурах, економію палива і зниження вихлопу шкідливих речовин.

Оптимальне рішення для сучасних бензинових і дизельних двигунів з багатоклапанною технологією і турбонаддувом. Для захисту та збереження вартості двигуна при тривалих інтервалах заміни масла і високих навантаженнях на двигун.

Класифікації: ACEA A3; ACEA B3; API SJ; API CF

Рекомендації: MB 229.1; VW 502.00; VW 505.00

1,767 грн. 1,860 грн.

Синтетичне моторне масло – Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543)

Liqui Moly Molygen SAE 5W-50 – це спеціально розроблене високопродуктивне моторне масло з хорошими антифрикційними властивостями для всесезонного застосування. Синтетичне базове масло в поєднанні з найпередовішими технологіями присадок, а також зі спеціальною присадкою Molygen гарантує отримання масла з низькою в’язкістю, з високою сдвиговой стабільністю, яке надійно перешкоджає утворенню відкладень, істотно знижує втрати двигуна на тертя і за рахунок цього оптимально захищає його від зносу . Це веде до економії палива при одночасному збільшенні терміну служби двигуна.

Liqui Moly Molygen SAE 5W-50 рекомендовано для бензинових і дизельних двигунів, включаючи версії з турбонаддувом і каталізатором.

властивості

 • оптимальний тиск масла при всіх умовах застосування
 • знижує тертя і знос – висока надійність змащення
 • перевірено на каталізаторах і турбонагнітачем
 • може змішуватися з наявними у продажу моторними маслами
 • придатне для бензинових і дизельних двигунів з турбонагнітачами і без них
 • низькі втрати на випаровування
 • швидка прокачування при низьких температурах економить паливо і знижує вихлоп шкідливих речовин

LIQUI MOLY рекомендує даний продукт додатково для транспортних засобів або агрегатів, для яких потрібні такі специфікації або номера оригінальних запасних частин:

 • ACEA A3 / B3
 • API SJ
 • MB 229.1
 • VW 502 00/505 00

Сфера використання

Оптимально підходить для сучасних бензинових і дизельних двигунів з багатоклапанні технологією і турбонаддувом. Для захисту та збереження вартості двигуна при тривалих інтервалах заміни масла і високих навантаженнях на двигун.

застосування

Необхідно дотримуватися настанови з експлуатації виробників автомобілів і двигунів. Можна змішувати з усіма моторними маслами, наявними у продажу. Оптимальне дію, однак тільки в незмішаному стані.

 • Синтетичне моторне масло - Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543) 6
 • Синтетичне моторне масло - Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543) 7
 • Синтетичне моторне масло - Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543) 8
 • Синтетичне моторне масло - Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543) 9
Класифікації
В’ЯЗКІСТЬ5W-50
КЛАСИФІКАЦІЯ APISJ
КЛАСИФІКАЦІЯ ACEAA3: B3
допуски легкові
ДОПУСКИ VW502.00: 505.00
ДОПУСКИ MERCEDES229.1
типові характеристики
В’ЯЗКІСТЬ ПРИ 40 ° C, ММ2 / С117
В’ЯЗКІСТЬ ПРИ 100 ° C, ММ2 / С18.5
ЩІЛЬНІСТЬ ПРИ 15 ° C0.85
ІНДЕКС В’ЯЗКОСТІ177
ТЕМПЕРАТУРА СПАЛАХИ, ° C240
ТЕМПЕРАТУРА ЗАСТИГАННЯ, ° C-42
СУЛЬФАТНОЇ ЗОЛЬНОСТІ,%0.9
ЛУЖНА ЧИСЛО (TBN)11.1
В’ЯЗКІСТЬ ПРИ -30 ° C, МПА6600

Повністю синтетичне моторне масло Liqui Moly Molygen 5W-50 легкого ходу на основі поліальфаолефінів, для цілорічного застосування. Спеціальна присадка Моліген в моторних маслах Ликви Моли забезпечує унікальний захист від задирів і додатково знижує тертя. Розширений діапазон в’язкості дозволяє використовувати масло Ликви Моли в важких міських і позашляхових режимах. Спеціальна формула забезпечує стабільність масляної плівки в будь-яких умовах. Масло Liqui Moly Molygen 5W-50 розроблено в розрахунку на можливість використання низькосортного палива з підвищеним вмістом сірки і смол. Спеціальні присадки дозволяють продовжити термін служби каталізатора. Перевірено на сумісність з турбонаддувом.

Коли застосовувати

Для важких умов експлуатації або двигунів з великим пробігом

Як застосовувати

Керуватися приписами виробників автомобілів і двигунів.

Моторні масла MOLYGEN

“Моліген” – нове слово, яке, без сумніву, вже увійшло до словника автомобілістів. Відома своєю інноваційністю німецька компанія LIQUI MOLY передбачила найвищі вимоги сучасних автомобільних двигунів, випустивши автомобільне масло під такою назвою.

При створенні серії масел MOLYGEN фахівцями компанії LIQUI MOLY були використані найсучасніші розробки присадок і базових масел. В результаті в німецькій кузні знань народилися надзвичайно “розумні” масла.

Унікальні присадки, що входять в пакет цих масел, чуйно реагують на зміну режиму експлуатації автомобіля, стан двигуна і температуру навколишнього середовища. Їх активність безпосередньо залежить від умов роботи двигуна, і посилюється при переході від нормального режиму експлуатації до екстремального. Так, наприклад, коли при швидкості режимі різко зростає робоча температура масла, в справу вступають вязкостниє і багатофункціональні присадки масел MOLYGEN.На поверхнях, що труться двигуна утворюється тонкий, але надзвичайно надійний мастильний шар, який має підвищену міцність і не розривається під дією підвищених температур і навантажень, захищаючи, тим самим, від зносу і пошкоджень самі напружені вузли двигуна – циліндро-поршневу групу і кулачок-штовхач. Захисний шар зберігається на поверхнях двигуна протягом 5 діб навіть тоді, коли двигун не експлуатується, що дозволяє і при значних простоях автомобіля істотно зменшити знос двигуна в момент холодного старту.

Крім цього, нова серія масел відрізняється неординарною в’язкістю, ідеальною для наших погодних умов. Прекрасні низькотемпературні властивості позбавлять Вас від проблем з холодним стартом. Навіть мінеральне масло має температуру застигання нижче 30оС. У той же час, масло MOLYGEN дивно точно “пристосовується” навіть до 40-градусної літньої спеки. Запатентовані присадки, що додають мастил “інтелект” і забезпечують унікальні показники в’язкості, разом з ретельно відібраними базовими маслами, створюють подвійне кільце захисту двигуна від нагару, зносу і пошкоджень. Двигун менше зношується, що підтверджується результатами ретельних порівняльних випробувань стандартних масел і “розумних” масел MOLYGEN.

За традицією, компанія LIQUI MOLY надає своїм споживачам можливість використовувати новий високотехнологічний продукт незалежно від типу і віку двигуна. Так, для найсучасніших автомобілів компанія розробила сверхкачественние повністю синтетичне масло MOLYGEN 5W50 і напівсинтетичне масло MOLYGEN 10W50 . Автомобілістам, які експлуатують свій автомобіль уже не перший рік, сподобається мінеральне масло MOLYGEN 15W50 . Всі масла можуть використовуватися як в бензинових, так і в дизельних двигунах. Не буде зайвим згадати, що нові продукти пройшли випробування, класифіковані по API і ACEA, і мають допуски виробників автомобілів – Volkswagen і Mercedes-Benz.

Артикул: 2543 Категорія: Позначка: Brand:
Бренд

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Синтетичне моторне масло – Liqui Moly Molygen 5W-50 4 л. (2543)"

Відгуків поки немає.

Кошик

close
uk