, , , , , , , , , ,

Протизношувальна присадка для двигуна – Liqui Moly Oil Additiv 125 мл. (3901)

LIQUI MOLY

Антифрикционная присадка в моторне масло Liqui Moly Oil Additiv 125 мл. Присадка, створена на основі MoS2 (дисульфіду молібдену), утворює на всіх поверхнях тертя плівку, стійку до впливу високих навантажень. Плівка MoS2 значно знижує тертя і гарантує більш легкий перебіг всіх рухомих деталей. Таким чином, досягаються наступні переваги: ​​зниження витрати палива і масла, доведене практикою зниження зносу, зменшення кількості поломок. Присадка не випадають в осад, не забиває пори масляного фільтра, масляні канали і канали гидрокомпенсаторов. Перевірено на турбодвигунах і каталізаторах. Застосування: Додавати в кількості 3-5% в моторне масло для всіх бензинових і дизельних двигунів. Додається в усі стандартні моторні масла. При добавці в мотоциклетні двигуни з “мокрим” зчепленням, що не перевищувати концентрацію в 2% від кількості масла, що заливається.

249 грн.

Протизношувальна присадка Liqui Moly Oil Additiv для двигуна 125 мл (3901)

Oil Additiv  – фірмова антифрикционная присадка компанії  Liqui Moly  на основі дисульфіду молібдену (MoS2), дія і ефективність якої перевірені протягом десятиліть.

Присадка рекомендується для використання в автомобілях попередніх поколінь (бензинових і дизельних), в системах без сажових фільтрів. Рекомендується при кожній заміні масла.

Присадка містить колоїдну дисперсію твердого змащуючого речовини – дисульфіду молібдену (MoS2) – суспензія в мінеральному маслі. Дане з’єднання суттєво знижує тертя між поверхнями поршневих кілець і стінок циліндрів, перешкоджаючи їх прямого контакту. Частинки суспензії мають настільки малий розмір, що ніяким чином не впливають на систему фільтрації і не утворюють відкладень.

Як застосовувати

Додавати в кількості 3-5% в моторне масло для всіх бензинових і дизельних двигунів. Додається в усі стандартні моторні масла. При добавці в мотоциклетні двигуни з “мокрим” зчепленням, що не перевищувати концентрацію в 2% від кількості масла, що заливається.

Бренд

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Протизношувальна присадка для двигуна – Liqui Moly Oil Additiv 125 мл. (3901)"

Відгуків поки немає.

Кошик

close
uk