, , , , , , , , ,

Антикорозійний захист днища кузова – Liqui Moly Unterbodenschutz 1 л. (6112)

LIQUI MOLY

Liqui Moly Unterbodenschutz 1 л. (6112) Антикорозійний захист днища кузова – суміш бітуму, синтетичних смол, розчинників і спеціальних інгібіторів. Після випаровування розчинника залишається дуже міцна еластична плівка, яка захищає від зовнішніх впливів і корозії, а також від дії солоних бризок. Засіб забезпечує чудову захист від корозії, воно має високу адгезію, так що при його нанесенні не падають краплі. Це дозволяє також наносити товстий шар за один раз. Покриття стійке до стирання, також є і шумоизолирующим шаром. На горизонтальні поверхні за один раз можна наносити шар до 1,5 мм (для безповітряного розпилення). Щоб не допускати прогалин, доцільно вести розпорошення хрестовими проходами. В залежності від товщини нанесеного шару і погодних умов, автомобіль знову готовий до роботи приблизно через 2 години. Для повного висихання нанесеного кошти потрібно 12-24 години. Застосування: для обробки днища колісних арок і додаткового захисту кузова автомобіля. Призначені для обробки поверхні необхідно добре очистити і видалити з них іржу. Поверхні повинні бути сухими і вільними від бруду, жиру і пилу.

309 грн.

Антикорозійний захист днища кузова – Liqui Moly Unterbodenschutz

Обсяг – 1л

Liqui Moly Unterbodenschutz – Антикор для днища кузова бітум / смола, колір чорний – це тиксотропна суміш бітумів, синтетичних смол, розчинників і спеціальних інгібіторів. Після випаровування залишається в’язка, еластична плівка, що захищає від впливу навколишнього середовища і корозії під впливом розсипний солі. Засіб для захисту днища, колір чорний, володіє хорошими антикорозійними властивостями. Продукт тиксотропний і тому наноситься без утворення крапель. Це дозволяє наносити товстий шар за одну робочу операцію. Покриття стійке до стирання, також є і шумоизолирующим шаром.

Властивості

– для захисту нижньої частини автомобіля

– стійка захист від биття каменем

– висока стійкість до стирання

– для захисту фарби в колесі після аварії

– стійко

Технічні характеристики

 Основа: бітуми / смоли

 Колір: чорний

 Стан: рідке

 Запах: характерний

 Робочий газ: пропан / бутан

 Тип плівки: об’ємна

 Тверді частинки: 56% +/- 2

 Стійкість до корозії

 Випробування сіллю ASTM B 117: 1000 годин

 Укривістость: 2 3 м² / л

 Стійкість: хв. 2 мм вологий стан

 Товщина при нанесенні

 по сирому: 400 – 500 мкм

 Час сушіння: 2 години

 висихання: 12 год

 Температура для роботи: 15 ° C – 25 ° C

 Термостійкість: -25 ° C – + 100 ° C

 Пошкоджується морозом: немає

 Реком . температура зберігання: 5 ° C – 25 ° C

 Термін зберігання: 24 місяці

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Засіб для захисту днища, колір чорний, придатне для покриття необроблених і лакованих поверхонь на днище автомобіля, а також на колесах з метою ремонту або доповнення наявного покриття.

ЗАСТОСУВАННЯ

Поверхні, що підлягають обробці засобом для захисту днища, необхідно попередньо добре почистити. Необхідно видалити іржу. Поверхні повинні бути сухими, без слідів воску, бруду, мастила, а також максимально без пилу.

Працювати з матеріалом найкраще при кімнатній температурі. Струсіть сильно балончик. Як тільки кулька буде вільно переміщатися, продовжите струшувати ще приблизно 1 хвилину. При розпилюванні тримайте балончик вертикально, розпилюйте тонким шаром на відстані близько 20-30 см. Зі збільшенням товщини шару збільшується опір до стирання і захист від корозії. Тому процес розпилення після короткого часу витримки необхідно повторювати від 1 до 2 разів. Щоб уникнути патьоків спрей для захисту днища необхідно розпорошувати в перехресному напрямку.

Після використання клапан балончика необхідно прочистити шляхом розпилення вгору, поки не буде виходити тільки робочий газ!

Увага!

Не розпилюйте на рухливі і схильні до теплових навантажень деталі як шарніри, двигун, редуктор, карданний вал, вихлопна труба, каталізатор і гальмівна система. Не можна наносити лак!

Бренд

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Антикорозійний захист днища кузова – Liqui Moly Unterbodenschutz 1 л. (6112)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close