, , , , , , , , , , , , , ,

Антикор для прихованих порожнин – Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 500 мл. (6103)

LIQUI MOLY

Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz – Антикор для прихованих порожнин і додаткового захисту кузова (бежевий / прозорий). Препарат для нанесення покриття, що захищає від корозії; основа: віск, ефіри, смоли, розчинники і спеціальні інгібітори. Завдяки чудовій плинності, засіб добре проникає у важкодоступні порожнини (наприклад, порожнечі, зварні шви), що вимагають захисту від корозії, і просочує іржу, перешкоджаючи її подальшому розвитку. Плівка, що утворюється після висихання, має гарну адгезію і антикорозійними властивостями; розпорошується рідина практично не випливає з пустот. Засіб застосовується, в першу чергу, для консервації і профілактичного захисту при ремонтах, а також для завершальної обробки поверхонь деталей автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин. Засіб може застосовуватися також для обробки ходової частини (осей, підвіски, пружин і ін.). В результаті обробки деталі отримують оптимальну антикорозійний захист. Застосування: використовується як довготривалий захист при консервації, поверхонь і прихованих порожнин в автомобілі, а також місць моторного відсіку, в яких можливо іржавіння. Поверхні, що підлягають обробці, необхідно попередньо добре очистити. Іржа має бути видалена. Поверхні повинні бути сухими, вільними від бруду, жиру і пилу. Засіб найкраще наносити при нормальній температурі. Необхідно сильно струснути балон протягом 1 хвилини. Балон при розпилюванні тримати вертикально і розпорошувати вміст тонким шаром з відстані приблизно 20-30 см. Зі збільшенням товщини шару підвищується стійкість проти зносу і захист від корозії. Тому розпорошення необхідно повторити після невеликої витримки 1 або 2 рази. Увага! Уникайте потрапляння засобу на деталі гальмівної системи, системи вихлопу. Не рекомендується обробляти кардан, тому що це може нурушіть його балансування.

432 грн.

Антикор для прихованих порожнин – Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz

Обсяг – 500мл

Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz – Засіб «Воскова антикорозійний захист» – це рідина для нанесення покриття, що захищає від корозії; основа: віск, ефіри, смоли, розчинники і спеціальні інгібітори. Завдяки чудовій плинності, засіб добре проникає в порожнини (наприклад, порожнечі в зварних швах), що вимагають захисту від корозії. Плівка, що утворюється після висихання, має гарну адгезію і антикорозійними властивостями; розпорошується рідина не надто швидко випливає з пустот в зварних швах. Засіб застосовується, в першу чергу, для консервації і профілактичного захисту при ремонтах, а також для завершальної обробки поверхонь деталей автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин.

Властивості

– відрізняється незначним утворенням туману під час розпилювання,

– застосовується при ремонті для захисту від бризок фарби,

– має гарну плинність,

– створює чудовий захист від корозії.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Основа: віск / смоли

Колір: коричневий

Форма: рідина

Запах: запах розчинника Щільність при 20 ° С: 0,85 г / см3

В’язкість при 20 ° С: 3750 мПа

Температура займання: 26 ° С

Температура кипіння: 135 ° З

Зміст твердих частинок: 47 +/- 2%

Час висихання: 2-3 години

Корозійна стійкість

(випробування в розпилюється солоної сере-де, ASTM B 117): понад 1000 годин

Температура повзучості сухої

плівки: 80-90 ° С

Температура переробки: 15-25 ° С

Температурна стійкість: від – 30 до 90 ° С

боїться морозу: немає

Рекомендована температура зберігання: від 5 до 25 ° С

Тривалість зберігання: 24 місяці

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Для обробки днищ автомобілів і для спеціальної завершальній обробки всіх захисних покриттів на основі ПВХ, ПВХ і воску, бітуму та каучуку, каучуку і смол.

Засіб може застосовуватися також для обробки місць ходової частини, осей, підвіски коліс, пружин. Ці конструктивні частини отримують в результаті обробки оптимальну антикорозійний захист.

ЗАСТОСУВАННЯ

Поверхні, що підлягають обробці засобом для воскової антикорозійного захисту, необхідно попередньо добре очистити. Іржа має бути видалена. Поверхні повинні бути сухими, вільними від бруду, жиру і пилу.

Засіб для воскової антикорозійного захисту можна наносити пістолетом-розпилювачем (Арт. № 6219) або пістолетом з посудиною стисненого повітря (Арт. № 6220) з робочим тиском повітря приблизно 3 Бар. Вміст банки необхідно добре струснути перед застосуванням. На горизонтальні поверхні засіб можна наносити за один раз. Залежно від товщини наносного шару і погодних умов, автомобіль знову готовий до роботи через 2-3 години. Остаточне висихання засобу досягається через 12-24 години.

Увага!

Засіб для воскової антикорозійного захисту не розпорошувати на шарніри, вихлопну трубу, каталізатор і гальмівну систему!

Засмітився пістолет для розпилення може бути причиною розриву банки із засобом!

Необхідно дотримуватися інструкції по роботі з пістолетом!

Після роботи пістолет необхідно промити призначеним для цього розчинником!

Бренд

На основі відгуків 0

0.0 в цілому
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишив відгук на "Антикор для прихованих порожнин – Liqui Moly Wachs-Korrosionsschutz 500 мл. (6103)"

Відгуків поки немає.

Кошик

close
uk