,

M-FLUSH – Добавка для промивки мастильної системи двигуна

Availability:

Є в наявності


Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного руху клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забруднення нового мастила залишками старого. Деактивує кислоти картера.

від 310 грн.

Очистити

Промивка мастильної системи двигуна

Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного підйому клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забрудненню нового мастила залишками старого. Дезактивує кислоти картера. Продовжує життя нового мастила, покращує роботу двигуна, зменшує споживання мастила, знижує шум двигуна.

Області застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів.

Інструкція по застосуванню: 350 мл промивки достатньо для обробки картера обсягом 3 – 6 л. В залежності від стану автомобіля промивку можна залити в двигун приблизно за 200 км до заміни мастила (або за 3 – 4 дні при їзді в міському режимі). Або ж додайте промивку в моторне мастило безповередньо перед його зливом. Заведіть двигун і залиште його працювати на холостому ходу близько 15 – 20 хвилин. Злийте старе мастило, поки воно ще тепле. Замініть мастильний фільтр. Залийте в двигун нове мастило.

Артикул: Невідомо Категорії: , Brand:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “M-FLUSH – Добавка для промивки мастильної системи двигуна”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close