, ,

Mercury Super 360 Pro+ – Ручний розпилювач під тиском


Розпилювачі Mercury Super Pro + 360 є новою версією Mercury Super Pro + Супер збагаченого системою 360® STRESS FREE, дозволяючи розпилення, незалежно від положення розпилювача рідини. Вони ідеально підходять для клінінгових компаній, автомийок, автомайстерень, а також для домашніх користувачів. Працює найкраще при роботі на невеликих поверхнях, таких як меблі, вікна та вікна автомобіля, приладові панелі, оббивки і т.д. Характеризуються підвищеною стійкістю до препаратів, кислих та лужних.

від 150 грн.

Очистити

Mercury Super Pro + 360 має базу стабілізаційну (також служить в якості ізолятора резервуара від основи), а також прозорим індикатором, розташованим вздовж шкали ємності, дозволяє легко і швидко перевірити рівень рідини в резервуарі.

Унікальна конструкція насоса Double Action, використовуваних в Mercury Super Pro + 360 робить можливе застосування хімічних речовин як при натискані, так і при вільному важелі, який робить розпилювач є більш ефективним, ніж традиційні односпрямовані насоси. Крім того, насос закривається регульованим соплом, таким чином легко і швидко можна встановити ступінь розпилення рідини.

Mercury Super 360 Pro+ - Ручний розпилювач під тиском 11

Mercury Super 360 Pro+ - Ручний розпилювач під тиском 12

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mercury Super 360 Pro+ – Ручний розпилювач під тиском”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close