Навіщо проводити чистку автомобіля восени? 1

Навіщо проводити чистку автомобіля восени?

Зима може спричинити хаос для стану вашого автомобіля, особливо для мешканців холодних країн, які стикаються зі згубною дією морозу, мокрого снігу та солі протягом усього сезону. Детайлінг вашого автомобіля на початку осені може забезпечити значний захист вашого автомобіля і навіть запобігти найгіршому збитку взимку.

Збереження автомобільної фарби

Оскільки поверхня вашого автомобіля – це найніжніша поверхня, особливо важливо правильно підготувати фарбу автомобіля до зими. Першим кроком є ​​повне миття автомобіля за допомогою миючого засобу, спеціально розробленого для автомобілів; використання будь-якого іншого побутового миючого засобу має ризик видалити захисний віск. Чистка допомагає видалити сміття, яке може подряпати покриття вашого автомобіля, а оскільки взимку на дорогах частіше зустрічаються сіль та гравій, важливо дотримуватися регулярного миття автомобілів протягом усього сезону.

Після того, як зовнішність вашого автомобіля стане чистою, нанесіть якісний герметик або вісск, щоб захистити покриття надовго. Полімери у синтетичному герметику утворюють бар’єр, який захистить фарбу вашого автомобіля від дорожньої солі, води та хімічних речовин, що використовуються на дорогах в зимову погоду. Якісні воски для фарби зазвичай забезпечують захист приблизно на півроку, що дозволяє застосовувати герметик восени і захищатись всю зиму.

Турбота за інтер’єром автомобіля

Також необхідний детайлінг салону вашого автомобіля під час підготовки до зими, особливо якщо ваша машина має шкіряні сидіння. Шкіра може висихати в зимову холодну погоду та при відсутності вологості, а не зволожена шкіра схильна до розтріскування. Більше того, оскільки шкіра пориста лише у відносно теплих умовах (як правило, при температурі вище 50 градусів за Фаренгейтом), восени, перед настанням зимової погоди, ви повинні підготувати шкіряні сидіння вашого автомобіля. Шкіра повинна виглядати еластичною, але насправді не поглинати вологу. Шукайте кондиціонер з ланоліном та норковою олією для найкращих результатів.

Захист шин та дисків

Автомобільні шини найближче контактують з сіллю та іншими хімічними речовинами на дорозі взимку. Використовуючи високоякісний лак, який наноситься на початку осені і застосовується часто після миття, ви можете переконатися, що шини добре виглядають і захищені від зимових негараздів. Якщо ви живете в районі з особливо сильною зимовою погодою, ми рекомендуємо продукти на силіконовій основі. Хоча вироби на основі силікону не слід використовувати на фарбованих поверхнях, нанесення такого продукту на шини і диски може запобігти накопиченню снігу, солі та льоду.

Коротше кажучи, детайлінг автомобіля восени, орієнтуючись на підготовку її до зими, гарантує, що ваш автомобіль протримається протягом холодного сезону у найкращому стані.

SHOPPING CART

close