Поради щодо безпеки водіння у зимово-осінній період 1

Поради щодо безпеки водіння у зимово-осінній період

Незважаючи на те, що дорожні умови у зимовий період не є ідеальними, нам все одно потрібно їхати кудись, щоб здійснювати своє повсякденне життя. На жаль, щорічно через погані умови водіння, пов’язані з погодою, трапляється близько 1,5 млн. Автомобільних аварій у світі. Щоб не потрапити в одну з таких аварій, важливо їхати із дотриманням всіх правил. Як завжди, слід дотримуватися загальних правил безпеки руху. Завжди одягайте ремінь безпеки (і переконайтеся, що пасажири одягнуті), коли ви перебуваєте в машині, і уникайте їзди, коли ви втомилися. Ці поради завжди допоможуть захистити вас, і вони особливо важливі, коли дорожній стан погіршується снігом і льодом. Існує ряд додаткових порад, зокрема щодо водіння взимку. Обов’язково дотримуйтесь їх, щоб бути в безпеці, наскільки це можливо, поки ви в дорозі.

Ніколи не прогрівайте автомобіль у закритому приміщенні


Прогрівання автомобіля – це чудовий спосіб забезпечити себе комфортом і підготувати машину перед поїздкою взимку. Однак ніколи не слід прогрівати машину в закритій зоні, наприклад, у гаражі. Перекриття виходу вихлопних газів автомобіля може призвести до отруєння чадним газом, може спричинити головний біль, стомлюваність, нудоту та багато інших симптомів. А у деяких випадках отруєння чадним газом може бути смертельним.

Тримайте свої шини в хорошій формі

Якщо у вас є можливіть виділити кошти, придбайте комплект снігових шин, щоб покращити зчеплення з дорогою. Якщо у вас немає снігових шин, ви все одно можете вжити заходів, щоб зробити свої шини максимально безпечними. Ніколи не слід змішувати радіальні шини з іншими видами шин. Слід також переконатися, що шини правильно надуті. Коли температура падає, повітря стискається, що призводить до зниження тиску в шинах. Ви можете стабілізувати тиск у шинах швидкою поїздкою на будь-яке АЗС. Ви можете знайти ідеальний рівень тиску для свого автомобіля у книжці про автомобіль.

Уникайте використання круїз-контролю

Якщо ви їдете по слизькій поверхні (наприклад, по засніженій дорозі), не слід використовувати круїз-контроль. Якщо ви почнете пробуксовувати, круїз-контроль все ще намагатиметься підтримувати вашу машину на постійній швидкості. А вимкнення круїз-контролю може призвести до втрати контролю над вашим автомобілем.

Гальмуйте завчасно

Це має бути здоровим глуздом, але це одна з найважливіших порад щодо водіння взимку. При складних дорожніх умовах завжди слід гальмувати трішки раніше і обережно. Потрібно більше часу та відстані, щоб повністю зупинитися, коли дорожні умови погані. Через це слід збільшити час приблизно до 10 секунд. Це дасть вам більше часу для зупинки, якщо машина перед вами загальмує. Дострокове гальмування також дозволить вам гальмувати поступово, що допоможе запобігти заносу.

Газуйте повільно

Спроба швидкого розгону може призвести до того, що ваш автомобіль занесе на снігу чи льоді. Газуйте поступово, щоб зберегти зчеплення та підтримувати контроль.

Будь-те обачні

Будьте особливо обережні в місцях, які, ймовірно, будуть найбільш слизькими. Через вплив повітря мости, як правило, замерзають швидше, ніж дороги. Навіть якщо дорожні умови в порядку, міст може бути дуже слизьким. Виїзд на трасу також може бути небезпечним. Вони, ймовірно, отримуватимуть менше протиожеледного матеріалу, ніж основна магістраль, тому пам’ятайте про обережність та гальмування при переїзді з траси.

Уникайте технічного транспорту

Не забувайте бути обережними, їдучи близько з технічним транспортом. Великі транспортні засоби, що мають технічне обслуговування, мають сліпі плями, які може погіршити також сніг. Ви повинні залишатися на достатній відстані.

Усі ці поради допоможуть вам захистити себе і своє авто, але немає гарантій безпеки в машині, особливо коли погодні умови погані. Скільки б безпечно ви не їхали, ви не знаєте, наскільки обережні інші водії. Найкращий спосіб зберегти безпеку, коли дороги засніжені – це залишатися вдома. Коли вам потрібно вийти, будьте уважними та обережними, і здійснюйте свою поїздку якомога безпечніше.

SHOPPING CART

close