Поради та підказки щодо детайлінгу авто! 1

Поради та підказки щодо детайлінгу авто!

Забезпечення чистоти автомобіля не тільки покращує його зовнішній вигляд, але також збільшує його вартість. Зважаючи на це, чистити автомобіль не завжди легко. У ньому багато закуточків, і оскільки ви, мабуть, проводите багато часу у своєму автомобілі, він збирає пил і бруд з навколишнього світу. Ось декілька простих порад щодо детайлінгу авто, щоб зберегти ваш автомобіль в чистоті – від професіоналів!

Спирт, чудово очищує від залишків рослинності і дерев. Якщо ви припаркуєтесь під деревом, ви знаєте, наскільки важко автомобіль може забруднитись і наскільки це може завдати шкоди фарбі. Щоб цьому запобігти, обробіть поверхню спиртом. Намочіть ганчірку і нею очищайте липкі частини поверхні – це і безпечно, і ефективно!

Найкращий кращий інструмент для прибирання снігу. І навіть не думайте про снігову щітку! Більшість щіток для снігу можуть створювати неприємні подряпини на фарбі. Ми рекомендуємо використовувати якісні засоби для прибирання снігу та телескопічну щітку – це не тільки безпечно для фарби автомобіля, але й допомагає швидше відкинути сніг з вашого автомобіля!


Очищайте скло в різних напрямках. Коли ви висушуєте внутрішню частину лобового скла, протирайте її з боку в бік у горизонтальному напрямку. Висушуючи, протирайте її вгору і вниз вертикальним способом. Це гарантує, що ви можете насправді побачити результат очистки лобового скла після очищення. Бонусна порада: не використовуйте ту саму ганчірку, щоб протирати, яку Ви вже використовувати при митті.


Як позбутись шерсті домашніх тварин у автомобілі. Хоча пилосос чудово підходить для видалення шерсті домашніх тварин з салону вашого автомобіля, є засоби, які гарантують, що органічні залишки дійсно видаляються з сидінь та підлоги. Ми рекомендуємо продукти PRO-CHEM – для найкращої роботи!


Використовуйте два відра для миття машини. Якщо ви збираєтеся мити машину вручну, наповніть одне відро мильною водою, а одне чистою водою. Нанесіть мило з одного відра, а потім використовуйте друге відро, щоб промити рушник або рукавицю після того, як ви очистите кожну ділянку. Це дозволить уникнути поширенню бруду з однієї частини машини в іншу.

Використовуйте якісні гумові килимки. Якщо ви шукаєте простий спосіб зменшити потребу у пилососі і глибокого очищення килимів вашого автомобіля, ми рекомендуємо якісні килимки. Особливо ті які вирізані лазером, і відповідають різним маркам та моделям – таким чином ви отримаєте комплект, який точно відповідає плануванню підлоги вашого автомобіля.

За допомогою цих порад щодо деталізації автомобіля ви зможете швидко та швидко зберегти свій автомобіль!

SHOPPING CART

close