, , , , , , , ,

Спрей для электричества - Liqui Moly Electronic-Spray 200 мл. (8047)

LIQUI MOLY

Спрей для электричества Liqui Moly Electronic-Spray. Полностью синтетическое масло. Повышает надежность работы электрики автомобиля. Снижает износ и обладает водоотталкивающими свойствами. Нейтрален к пластиков и лаков. Очищает, вытесняет влагу и защищает от коррозии. Обладает отличной смазывающей способностью. Устраняет имеющиеся оксиды. Применение: для ухода и технического обслуживания всех электрических контактов, таких как штекерные соединения и клеммы ламп и предохранителей, распределительных устройств зажигания и прерывателей, переключателей, контактов аккумулятора и генератора, стартера и т.д. Для смазывания точных механических деталей: замков, подъемников, электрических шин, тяг Боудена. При монтаже электрических разъемов нанести средство на контакты. При сильно поврежденных коррозией контактах и разъемах дать средству подействовать длительное время, затем удалить ржавчину платком и повторить обработку.

282 грн.

Спрей для електрики – Liqui Moly Electronic-Spray

Объем - 200мл

Спрей для електропроводки Liqui Moly Electronic-Spray – це повністю синтетичний контактний спрей, сумісний з пластиком, призначений для електричної частини і електроніки в автомобілі. Не містить мінеральні, тваринні і рослинні масла і силікони.

Liqui Moly Electronic-Spray – повністю синтетичне мастило. Підвищує надійність роботи електрики автомобіля. Знижує знос і володіє водовідштовхувальними властивостями. Нейтрально до пластиків, гуми і лаків. Очищає, витісняє вологу і захищає від корозії. Володіє відмінною змазує здатністю. Усуває утворилися оксиди. Спрей Liqui Moly Electronic-Sprayпризначений для догляду та технічного обслуговування всіх електричних контактів, таких як штекерні з’єднання, клеми ламп і запобіжників, розподільних пристроїв запалювання і переривників, перемикачів, контактів акумулятора і генератора, стартера і т.д. Підходить для обробки кришки трамблера і високовольтних проводів. Для змазування точних механічних деталей: замків, підйомників, електричних шин, тяг Боудена. При монтажі електричних роз’ємів нанести засіб на контакти. При сильно пошкоджених корозією контактах і роз’ємах дати засобу подіяти тривалий час, потім видалити іржу хусткою і повторити обробку.

свойства

– очищає забруднені контакти

– антикорозійне дію

– витісняє вологу і воду

– проникає в оксидні і сульфідні відкладення

– знижує контактний опір

– без вмісту силіконів

Технические характеристики

Основа: синтетичне масло / присадки

Щільність при 20 ° C: 0,89 г / см3

Темп. займання: 40 ° C

Темп. застигання: – 52 ° C (синтетичне масло)

Уд. електро. опір: 1,59 • 107 ом • см (синтетичне масло)

Рабочий газ: пропан / бутан

При розпилюванні можливе утворення вибухонебезпечних сумішей з повітрям.

Клас згідно з постановою про горючих рідинах: A II

ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ

Для техобслуговування та догляду (чистка і захист) за будь-якими електричними деталями в автомобілі, як штекерні роз’єми і клеммовие з’єднання, цоколі лампочок, кабельні розподільники, перемикачі, реле, розподільник запалювання, переривач, стартер, генератор, запобіжники, полюса акумулятора, антени , мастило деталей приладів.

ПРИМЕНЕНИЕ

Перед монтажем обробіть деталі спреєм Electronic, після чого встановіть їх. У разі контактів з сильною корозією почекайте довше для забезпечення дії, що відстали сліди корозії зітріть сукном або щіткою.

бренд

На основе отзывов 0

1ТП1Ц в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставил отзыв на «1ТП1Ц»

Отзывов пока нет.

Корзина

close
ru_RU