,

Промывка системы охлаждения - Liqui Moly Kuhler Reiniger 300 мл. (1994)

LIQUI MOLY

Очиститель системы охлаждения. Отложения в системе охлаждения препятствует нормальному теплообмену, блокируют работу клапанов термостата и механизмов регулирования. При слишком высоких температурах двигатель перестает работать экономично, увеличивается его износ и вероятность повреждения, падает мощность. Очиститель удаляет эти отложения и обеспечивает нормальную температуру двигателя, его надежность. Эффективно растворяет масляные загрязнения. Применение: для всех систем охлаждения и нагрева. Не содержит агрессивных кислот и щелочей. Добавить очиститель в систему охлаждения из расчета 300 мл очистителя на 10 л охлаждающей жидкости, завести двигатель, прогреть его до рабочей температуры и дать ему поработать на холостых оборотах 10-30 минут. Особенно сильные масляные загрязнения удаляются с большее время. Средство может находиться в системе охлаждения на срок до 3:00, в том числе и во время движения автомобиля. После использования слить жидкость из системы охлаждения и промыть ее водой. Залить новую охлаждающую жидкость. Использовать при каждой смене охлаждающей жидкости и в случае возникновения проблем с системой охлаждения.

258 грн.

Liqui Moly Kuhler Reiniger (Очисник системи охолодження )

Очищувач системи охолодження Liqui Moly Kuhler Reiniger,. Відкладення в системі охолодження перешкоджає нормальному теплообміну, блокують роботу клапанів термостата і механізмів регулювання. При занадто великих температурах двигун перестає працювати економічно, збільшується його знос і ймовірність пошкодження, падає потужність. Очищувач видаляє ці відкладення і забезпечує нормальну температуру двигуна, його надійність. Ефективно розчиняє масляні забруднення. Застосування: для всіх систем охолодження і нагрівання. Не містить агресивних кислот і лугів. Додати очищувач в систему охолодження з розрахунку 300 мл очищувача на 10 л охолоджуючої рідини, завести двигун, прогріти його до робочої температури і дати йому попрацювати на холостих обертах 10-30 хвилин. Особливо сильні масляні забруднення видаляються за більший час. Засіб може перебувати в системі охолодження на строк до 3 годин, в тому числі і під час руху автомобіля. Після використання злити рідину з системи охолодження і промити її водою. Залити нову охолоджуючу рідину. Використовувати при кожній зміні охолоджуючої рідини і в разі виникнення проблем з системою охолодження.

ОПИСАНИЕ

Kühlerreiniger – це концентрований засіб для промивання системи охолодження автомобіля. Розчиняє вапняні відкладення і жирові забруднення в радіаторі, в системі опалення, а також в трубопроводах і в двигуні. Продукт створений за сучасною технологією на основі комплексу активних миючих речовин.

свойства

– розчиняє вапняні, жирові і масляні відкладення

– диспергирует забруднення і осад

– нейтрально до матеріалів, що застосовуються в системах охолодження

– сумісно з гумою і пластмасами

– сумісно з охолоджуючими рідинами

– не містить агресивні кислоти і луги

– нейтралізує кислоти

ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ

Форма: жидкость

Рівень pH: 9,7

Колір: жовтий, прозорий

Щільність при 20 ° C: 1,03 г / см 3

СФЕРА ПРИМЕНЕНИЕ

Для будь-яких систем охолодження автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів.

ПРИМЕНЕНИЕ

Вміст банки додати до охолоджуючої рідини. Включити опалення. Включити двигун і залишити попрацювати на 10 – 30 хвилин при робочій температурі. Злити відпрацьовану рідину, систему охолодження промити водою і заправити відповідно до приписів виробника. Вмісту банки (300 мл) достатньо для 10 л рідини.

  • Промивання системи охолодження - Liqui Moly Kuhler Reiniger 300 мл. (1994) 6
  • Промивання системи охолодження - Liqui Moly Kuhler Reiniger 300 мл. (1994) 7
  • Промивання системи охолодження - Liqui Moly Kuhler Reiniger 300 мл. (1994) 8
  • Промивання системи охолодження - Liqui Moly Kuhler Reiniger 300 мл. (1994) 9
бренд

Корзина

close
ru_RU