Полусинтетическое моторное масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 4 л

Xado

760 грн.

Всесезонне напівсинтетичне масло з високими експлуатаційними характеристиками.

Потужність, еластичність і надійність двигуна завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

  • Універсально в застосуванні для різних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малих і важких вантажних автомобілів, тягачів і автобусів
  • Особливо ефективно для всесезонного використання в двигунах легкових автомобілів, в тому числі сучасних (багатоклапанних, з турбонаддувом, дизельних з безпосереднім уприскуванням)
  • Забезпечує стабільно високі захисні властивості при обкатці і в основний період експлуатації двигуна
  • Обеспечивает экономию топлива за счет уменьшения потерь на трение, особенно при запуске двигателя и в режиме холостого хода
  • Гарантовано збільшує ресурс як нового двигуна, так і двигуна з пробігом за рахунок ресурсозберігаючого дії ревіталізанта

Базове масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря з використанням технології гидрокрекинговиє синтезу (НС).

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 перевершує вимоги вищих специфікацій до моторних мастил для американських і європейських легкових і вантажних автомобілів.

В’язкість масла XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 забезпечує легкий пуск при дуже низьких температурах і надійний захист від перегріву і зносу в нормальних і інтенсивних режимах роботи.

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 Моторне масло технології гидрокрекинговиє синтезу з високими експлуатаційними властивостями.

Для його виробництва застосовані найкращі базові масла гидрокрекинговиє синтезу і ексклюзивні пакети присадок.

Це найкраще напівсинтетичне масло, яке за своїми характеристиками значно перевищує високі експлуатаційні вимоги виробників автомобілів.

Применение ревитализантов признано перспективным направлением в области энерго- и ресурсосбережения и подтверждено сертификационными испытаниями в 35 странах мира.

применение

При применении масла учитывайте рекомендации производителя автомобиля.

Артикул: ХА 20309 Категория: Brand:
Вес4 кг
Габариты20 × 20 × 25 см
Объем, л.

4 л

бренд

Страна производитель

Тип масла

Тип основы

Вязкость (SAE)

стандарт API

, , , , , ,

назначение

, , ,

Тип

Спецификация масла

, , ,

допуски автопроизводителей

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

На основе отзывов 0

1ТП1Ц в целом
0
0
0
0
0

Будьте первым, кто оставил отзыв на «1ТП1Ц»

Отзывов пока нет.

Корзина

close
ru_RU