Що порібно знати про захисну плівку для автомобіля? 1

Що порібно знати про захисну плівку для автомобіля?

Для чогось такого цінного і дорогоцінного, як ваш автомобіль, чи немає сенсу захищати його? Ось що робить захисна плівка – дозволяє підвищити захист автомобіля! Дивно, але багато людей навіть не знають, що цей продукт існує. Отже пояснюємо:

Що таке захисна плівка?


Жодна машина не може виглядати як нова назавжди. Але ваш автомобіль може зберегти цей блиск виставкового залу набагато довше, ніж ви думаєте. Захисна плівка для автомобілів, яку ті, хто знає, про що йде мова, називають “прозорим бюстгальтером” – це шар надміцного матеріалу, який практично непомітний неозброєним оком, і забезпечує транспортному засобу неперевершену стійкість до зносу Вашого транспортного засобу.

Як працює захисна плівка для автомобіля?


Знашення відбувається з усіма транспортними засобами на дорозі. Сміття і пил залишають подряпини та вм’ятини, плями та сліди, а пісок та дощ пошкоджують лакофарбове покриття – день у день ваш автомобіль потрапляє під численні пошкоджуючі фактори.

Плівка для захисту фарби автомобіля ставить чіткий і практично непомітний бар’єр між цими елементами та Вашим авто. Використовуючи технологію, що використовується військовими та водіями NASCAR, міцна та стійка скотчгард-плівка захищає ваш автомобіль від усього, що може кинути на нього зовнішній світ.

Також, спеціалісти можуть застосувати захисну плівку на часто подряпані та поглиблені ділянки, такі як передні бампери, капоти, бічні дзеркала, порожнини дверних ручок, кромки дверей, поворотні панелі та панелі заднього крила, щоб довше зберігати ваш автомобіль у найкращому стані.

Чому слід скористатись послугою захисної плівки для автомобіля?

Подряпини трапляються. Навіть найм’якші та найбільш доглянуті дороги – від тихих передмість до абсолютно нових автомагістралей – можуть завдати шкоди вашому автомобілю. Жодна дорога не позбавлена ​​відколів гірських порід, твердих шматків сміття, пролитих матеріалів, які можуть забруднити лакофарбові покриття, або незліченних інших прикрих небезпек.

Якщо ви навіть не часто користутесь машиною, вона неодмінно старіє, і єдиний захист – це хороший рівень догляду. Захисна плівка значно обмежить будь-які загрози, які реальний світ може створити для блиску салону, і, в свою чергу, збереже вартість вашого автомобіля набагато довше.

Ви ніколи не помітите плівку так як саме покриття прозоре і не вплине на вигляд Вашого авто.

Професійно нанесений шар захисної плівки зовсім непомітний. Таку плівку зазвичай відполіровуєть для надзвичайної гладкості як у матеріалі, з якого вона виготовлена, так і в процесі закапування. Нанесення захисної плівки – копітка процедура, яка використовує комбінацію мильної води, спирту та тепла для нанесення практично невидимого захисного шару, який дозволяє оригінальному покриттю автомобіля просвітитись у всій красі, одночасно захищаючи це саме покриття від пошкоджень. Якщо всю роботу правильно зроблено, ви навіть забудете, що вона там.

Сучасна військова техніка призвела до появи деяких матеріалів, які значно полегшують ваше повсякденне життя (мікрохвильова піч на кухні, GPS на телефоні, клейка стрічка у гаражі) і захисна плівка нічим не відрізняються. Прозора захисна плівка вперше була використана під час війни у ​​В’єтнамі для захисту лопатей вертольотів від сміття та гілок, надовго підтримуючи їх у незайманому стані, уникаючи необхідності регулярної заміни цілого лопаті ротора.

Захисна плівка стала ще популярнішою під час операції “Буря в пустелі” на початку 1990-х років, де її застосовували для бойових машин, щоб захистити їх від пилу. Технологія була поступово адаптована техніками гоночних автомобілів, і тепер вона дійшла до точки, коли ви можете отримати її і для свого дорожнього автомобіля.

Якщо захисна плівка з фарбою витримує ці умови, уявіть, який рівень захисту вона пропонує звичайним водіям!

Професійна установка забезпечує кращий захист

Професійна установка означає, що плівку буде оптимізовано спеціально для вашого автомобіля, забезпечивши ще більш плавний та безшовний вигляд, забезпечуючи при цьому додатковий захист на плавних вигинах та гострих краях кузова вашого автомобіля.

Ми настійно рекомендуємо професійно встановити цей виріб, щоб переконатися, що він належним чином застосовується.

Гарантійний захист

Зараз технологія пройшла довгий шлях, і захисна плівка пропонує неперевершений активний термін експлуатації з гарантією підтвердження цього.

Хочете захистити свій заповітний автомобіль за допомогою захисної плівки? Отримайте від нас консультацію!


www.pro-chem.com.ua

SHOPPING CART

close