воскування автомобіля PRO-CHEM

Що потрібно знати про воскування автомобіля

Коли навулиці тепло, багато власників автомобілів із задоволенням вивозять свої машини на прогулянку під час яскравого сонячного дня. Літньо-осінній період – пора відпусток та поїздок для сім’ї та друзів, щоб зібратися разом. З усіма цими подорожами на вашому транспортному засобі з’являється трохи зносу та портиться зовнішній вигляд. А тому, воскування автомобіля дозволить захистити фарбу автомобіля і забезпечити блиск, коли сонячне світло потрапляє на нього. Однак є кілька важливих приміток щодо миття та воскування автомобіля.

Спочатку вимийте машину


Протягом усього літа ви, мабуть, побачите того, хто любить автомобіль, або тих хто часто миє свій автомобіль. Однак вам слід врахувати певні фактори, перш ніж мити або вощити автомобіль у місяці з високою температурою. Миття та воскування автомобіля при високих температурах може призвести до появи водяних плям, оскільки сонце висушує машину, перш ніж ви зможете висушити її вручну. Це залишає помітні плями на вашому автомобілі, які потім можуть бути наприті воском, пошкоджуючи загальний вигляд автомобіля.

Отже, під час миття автомобіля (перед нанесенням воску) переконайтесь, що Ви не знаходитесь під прямим сонячним світлом, особливо в теплі дні. Можна спробувати помити машину ввечері, коли сонце починає сідати. За цей час температура трохи охолоне, і вам не доведеться турбуватися про висихання води, перш ніж ви зможете її висушити самостійно. Навіть якщо у вас біля дому є велике тінисте дерево, ви зможете мити та вощити машину, там у будь-який час, головне щоб автомобіль не був під сонячним світлом.

Не забудьте повністю висушити автомобіль, перш ніж наносити будь-який віск. Акуратно витріть машину м’яким рушником з мікроволокна, щоб швидко забрати воду, перш ніж сонце створить плями з води. Таким чином ви можете бути впевнені, що поверхня вашого автомобіля виглядає приголомшливо, коли ви нанесете віск. Немає нічого гіршого, ніж пройти всі зусилля, за допомогою яких можна нанести віск, лише щоб отримати плямисті та брудні ділянки.

Процес воскування


Як і миття, ви також хочете вощити машину у затіненому / накритому місці, а не під прямими сонячними променями, де віск може «спектись» на поверхні і не забезпечити оптимальних результатів. Тепер, коли ви знаєте, коли мити та де воскувати автомобіль, ось декілька деталей про процес воскування авто.

Під час воскування машини потрібно нанести віск на ділянку, а потім повернутися до цієї ділянки, як тільки віск висохне, і розтерти його. Навіть якщо ви знайомі з процесом, ми все одно радимо прочитати інструкції щодо будь-якого продукту, який ви наносите на свою фарбу.

Подумайте про послідовність, виконуючи восквання та виконуйте цей процес поетапно. Почніть із нанесення воску на одну частину вашого автомобіля, а потім переходьте до наступної частини, поки не проїдетеся навколо машини. Закінчивши, ви можете повернутися до першого розділу, який повинен був встигнути висохнути, і закінчити процес.

Існує багато методів нанесення воску на ваш автомобіль. По-перше, ви хочете мати м’який аплікатор для нанесення (створений для нанесення воску, а не звичну ганчірку), такий, який не пошкодить фарбу, коли ви нанесете віск. Потім потрібно нанести на автомобіль дуже тонкий шар воску. Хоча ви вже чули про відому техніку “чим більше тим краще”, цей спосіб може призвести до закручених візерунків в кінці. А тому, слід вибрати інший спосіб нанесення воску. Прямі лінії, як правило, залишають менше смуг і, зрештою, надають кращого блиску. Тільки пам’ятайте, що якщо ви впустите тканину або губку на землю, візьміть нову. Ви не хочете втирати пісок у свою машину і руйнувати поверхню автомобіля.

Коли ви закінчите нанесення воску, настав час його видалити. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника щодо того, скільки часу віск повинен залишатись на поверхні перед видаленням. Для того, щоб видалити віск, вам потрібен сухий м’який рушник, мікрофібра або 100% бавовна, які працюють найкраще. Ви хочете зробити зворотне, що ви зробили, щоб нанести віск. Наприклад, якщо ви застосували віск зліва направо, то ви захочете видалити віск справа наліво. Отже, видаліть віск, роблячи протилежне тому, як ви його застосовували. Це допомагає зменшити смуги та надає вашому автомобілю неповторного, вощеного блиску!

Ось і все! Це основні основи воскування автомобіля . Шукаєте професійні засоби для воскування автомобіля? Це та більше на сайті PRO-CHEM.COM.UA!

SHOPPING CART

close