WR Серія - задні щітки склоочисника від Oximo Україна 1

WR Серія – задні щітки склоочисника від Oximo Україна Leave a comment

Особливості задніх щіткок склоочисника серії WR (Rear-Задні):

Склоочисники Oximo серії WR призначені для заднього скла автомобіля. Загальна конструкція виконані з силіконово-каучукової суміші найкращої якості. 

Металеві елементи виготовлені з високоміцної сталі типу High-Carbon, а також, повністю оцинковані для тривалого та ефективного захисту від корозії.

Матерілом для гумових елементів є 100% якісна натуральна гума покрита 80-мкм шаром силікону. Це дозволяє гумі бути стійкою до перепадів температур і показувати чудову роботу навіть після довгого використання. 

Металева шина всередині спойлера вироблена із загартованої сталі і також повністю оцинкована.

Мають унікальне кріплення типу WR, відповідні довжини (мм) для конкретної моделі та року автомобіля (на заднє скло) відповідно до каталогу. Працюють неймовірно тихо і здатні витримувати значні перепади температур без зменшення ефективності роботи.

Загальні Характеристики:

  • Розмір щітки склоочисника: 10″ = 175-600 мм
  • В упаковці: Одна щітка склоочисника з кріпленням
  • Конструкція: Каркасна або Безкаркасна (залежить від моделі)
  • Кріплення: Спеціальне
  • Термін експлуатації: 9-18 міс.
  • Сезонність: Чудово підходить в будь яку пору року
  • Виробництво: Польща

Використання:

Щітки склоочисника Oximo дуже легкі у встановленні і заміні. Ви можете із легкістю зробити це самостійно, або ж попросити про це у будь якому автосервісі.

WR Щітки Склоочисника | Oximo Україна

Польська компанія Oximo пропонує широкий вибір щіток склоочисника для автомобілів провідних світових брендів. Автомобільні двірники Oximo відрізняються високою якістю і ретельним опрацюванням деталей. Особливістю щіток склоочисника цього бренду є гумки зі спеціальної суміші каучуку і силікону. Двірники виробництва компанії Oximo з успіхом працюють на легкових, вантажних і спортивних автомобілях по всьому світу, відмінно виконуючи свої функції і забезпечуючи безпеку водіїв.

Бренд Oximo Україна офіційно представлений компанією Дан Авто. Купуйте сучасні, високоякісні автомобільні щітки склоочисника. Продукція преміум класу та якості.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

SHOPPING CART

close