Напівсинтетичне моторне масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 4 л

Xado

760 грн.

Всесезонне напівсинтетичне масло з високими експлуатаційними характеристиками.

Потужність, еластичність і надійність двигуна завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

  • Універсально в застосуванні для різних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малих і важких вантажних автомобілів, тягачів і автобусів
  • Особливо ефективно для всесезонного використання в двигунах легкових автомобілів, в тому числі сучасних (багатоклапанних, з турбонаддувом, дизельних з безпосереднім уприскуванням)
  • Забезпечує стабільно високі захисні властивості при обкатці і в основний період експлуатації двигуна
  • Забезпечує економію палива за рахунок зменшення втрат на тертя, особливо при запуску двигуна і в режимі холостого ходу
  • Гарантовано збільшує ресурс як нового двигуна, так і двигуна з пробігом за рахунок ресурсозберігаючого дії ревіталізанта

Базове масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря з використанням технології гидрокрекинговиє синтезу (НС).

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 перевершує вимоги вищих специфікацій до моторних мастил для американських і європейських легкових і вантажних автомобілів.

В’язкість масла XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 забезпечує легкий пуск при дуже низьких температурах і надійний захист від перегріву і зносу в нормальних і інтенсивних режимах роботи.

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 Моторне масло технології гидрокрекинговиє синтезу з високими експлуатаційними властивостями.

Для його виробництва застосовані найкращі базові масла гидрокрекинговиє синтезу і ексклюзивні пакети присадок.

Це найкраще напівсинтетичне масло, яке за своїми характеристиками значно перевищує високі експлуатаційні вимоги виробників автомобілів.

Застосування ревіталізантов визнано перспективним напрямком в області енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Застосування

При застосуванні масла враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Артикул: ХА 20309 Категорія: Brand:
Вага4 кг
Розміри20 × 20 × 25 см
Об'єм, л.

4 л

Бренд

Країна виробник

Тип оливи

Тип основи

В'язкість (SAE)

Стандарт API

, , , , , ,

Призначення

, , ,

Тип товару

Специфікація масла

, , ,

Допуски автовиробників

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Напівсинтетичне моторне масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 4 л”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close