Моторна олива XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel

Xado

XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel – краще на сьогоднішній день всесезонное напівсинтетичне моторне масло для дизельних двигунів.

від 184 грн.

Очистити

Напівсинтетичне масло вищого класу для дизельних двигунів легкових, вантажних і малих вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel.

Ресурс двигуна, надійність, потужність – завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ®, включеного до складу XADO Atomic Oil.

Його чудові експлуатаційні властивості забезпечені базовим маслом технології гидрокрекинговиє синтезу і пакетом присадок, спеціально розробленим для дизельних двигунів.

Застосування ревіталізантов визнано перспективним напрямком в області енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Застосування

При застосуванні масла враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Спеціально призначений для дизельних двигунів

Особливо ефективно для використання в сучасних високофорсованих двигунах (з турбонаддувом, багатоклапанних, з безпосереднім уприскуванням, оснащених системою рециркуляції відпрацьованих газів)

  • Надійно захищає двигун при роботі на високосірчистої паливі (S <0,5%)
  • Забезпечує високі захисні властивості при обкатці і в основний період експлуатації двигуна
  • Володіє високим запасом експлуатаційних властивостей і стабільністю при подовжених інтервалах сервісного обслуговування (до 100 000 км в двигунах Volvo Euro-3, VDS-3)
  • Забезпечує економію палива за рахунок зменшення втрат на тертя, особливо при запуску двигуна і в режимі холостого ходу
  • Містить двигун в чистоті, нейтралізує забруднення моторного масла сажею
  • Продовжує термін служби двигуна в 2-3 рази і суттєво знижує витрати на його технічне обслуговування
  • Гарантовано збільшує ресурс, як нового двигуна, так і двигуна з пробігом за рахунок ресурсозберігаючого дії ревіталізанта

За своїми характеристиками перевершує вимоги вищих американських (API CI-4 Plus), європейських (ACEA B4 / E7) і міжнародних (Global DHD-1) стандартів і специфікацій провідних автовиробників (MB, VW, Volvo, Mack).

Артикул: ХА 20149 Категорія: Позначка: Brand:
Вага1 кг
Розміри20 × 10 × 10 см
Об'єм, л.

1 л, 4 л

Бренд

Країна виробник

Тип оливи

Тип основи

В'язкість (SAE)

Стандарт API

Призначення

Тип товару

Специфікація масла

, , ,

Допуски автовиробників

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Моторна олива XADO Atomic Oil 10W-40 CI-4 Diesel”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close