Як захистити автомобіль від дорожньої солі та зимової погоди 1

Як захистити автомобіль від дорожньої солі та зимової погоди

Вже скоро зима, і для нас, це означає сніг та жахливі умови їзди. У багатьох містах нашої країни кладуть сіль на дороги, що знижує точку замерзання води, яка потрапляє на цю дорогу, і не дає снігу та мокрому снігу замерзати на дорогах та створювати надзвичайно небезпечні умови руху. І хоча більшість із нас вважає що трохи солі на дорозі це краще, ніж лід, та це також означає, що наші машини, швидше за все, часто перебувають під впливом дорожньої солі та вологи, а це прискорює ерозію та окислення як композиційних, так і металевих компонентів.

На щастя, існує досить багато способів захистити свій автомобіль від пошкодження дорожньої солі та від стресу зимової погоди взагалі.

Проводіть воскування перед тим, як випаде сніг. Віск допоможе запобігти потраплянню їдкої солі на фарбу або та метал. В ідеалі, це робиться до настання сезону снігу / солі, але навіть після початку сезону Ви все ще можете здійсити процес воскування! Ніколи не пізно захистити свій автомобіль.


Старайтесь уникати калюжі. Спосіб номер один, щоб отримати солону воду на металевих компонентах під автомобілем, – це проїхатись через калюжу. Ваші колеса, лише за своїм дизайном та функцією, будуть підштовхувати цю вологу та сіль під вашим автомобілем, тоді як, якщо ви уникали цих областей, ви все одно можете отримати там трохи солоної води, але точно не стільки, і не так швидко.

Не виходьте подорожувати, як тільки закінчується злива. Якщо вам доведеться їхати, краще почекати кілька годин, перш ніж вирушати до торгового центру або виходити за іншими дорученнями. Це не тільки дасть снігоочисникам час, щоб забрати більшу частину снігу з дороги, а також допооможе запобігти тому, щоб ваша машина першою збила новий шар дорожньої солі. Дайте іншим автомобілям можливість нагріти дорогу, розтопити лід або сніг і відштовхнути його в сторони тротуару, перш ніж їхати.

Не рекомендується їздити по глибокому снігу. Якщо ви не керуєте велетенським джипом, старайтесь не їздити на снігу, який буде чіплятись до нижньої частини вашої машини. Це не тільки серйозно небезпечно, це також означає, що будь-яка сіль, яка розкладається над цим снігом, буде чіплятись прямо до нижньої частини вашого автомобіля.

Це найшвидший спосіб як може потрапити сніг у деякі найважливіші компоненти автомобіля – особливо тормозної і трансмісійної системи. Якщо уникнути їзди в глибокому шарі снігу, так як це дозволить уникнути потрапляння небажаної дорожньої солі в рухомі частини вашого автомобіля.

Мийте Ваш автомобіль. Хоча дехто може думати, що нерозумно мити машину взимку, якщо у вас коли-небудь день буває тепліший, і у вас є трохи часу часу, щоб вимити машину і дати їй висохнути до того, як вночі температура опуститься нижче нуля – зробіть це, це допоможу зняти всі сліди солі та снігу з видимих ​​ділянок. І обов’язково переконайтеся, що замки та внутрішні частини дверей сухі, щоб вони не замерзли вночі.


Пропилососьте килимки
. Не лише металеві деталі вашого автомобіля пошкоджуються сіллю. Килими, що знаходяться у вашому автомобілі, також можуть бути пошкоджені абразивною сіллю, яка потрапляє, коли сідаєте в машину після перетину парковки чи з вулиці. Обов’язково ретельно пропилососьте килими, щоб запобігти пошкодженням.

Використовуйте зимові шини. Якщо ви дійсно хочете покращити зимову керованість свого автомобіля, “перевзуйте” його у зимові шини. Зимові шини – це не просто маркетинг, щоб змусити вас заплатити за інший комплект шин, вони дійсно мають значення, особливо якщо у вашій місцевості випадає багато снігу. Якщо вам часто доводиться їздити на роботу в дорогу чи виконувати доручення в зимові дні, снігові шини можуть серйозно змінити якість водіння. Вони мають глибший протектор, що дозволяє їм краще зчепитися з дорогою навіть у крижаних умовах. У цей час навіть просто потерши бампер автомобіля, ви можете залишити на своєму автомобілі подряпину, яка викликає іржу, а отже надважливо щоб автомобіль був керований у цей період.


Видаляйте плями іржі. Навіть якщо ви не живете у вологому кліматі, сколи у вашій фарбі та нефарбовані металеві компоненти з часом можуть покритись іржею. Метал під впливом вологи та кисню іржавіє! Якщо ви помітили, як появляється пляма іржі, потрібно якнайшвидше щось зробити. Як тільки іржа почне поширюватись, вона може швидко вийти з під контролю, якщо ви не подбаєте про неї.


Ми сподіваємось, ці поради допоможуть уникнути іржі на вашому автомобілі цієї зими. Будьте в теплі та безпеці!


www.pro-chem.com.ua

SHOPPING CART

close