Як захистити від пошкодження автомобільні диски? 1

Як захистити від пошкодження автомобільні диски?

Коли якийсь матеріал зустрічається з цементованим покриттям, результати ніколи не бувають хорошими. Можливо, найгірша частина пошкодження це колеса та диски, адже на них йде найбільша нагрузка підчас керування автомобілем. Дуже часто це впливає не лише на вигляд автомобіля, але і на ефективність роботи. Нажаль, дуже часто – в кінцевому підсумку диски виглядають непрезентабельно. Ось декілька способів захистити і зберегти блискучими автомобільні диски після бордюрних “зустрічей” та інших неприємних ситуацій.

Навчіться правельному паралельному паркуванню

Некоректне паркування є найбільшою причиною пошкодженню коліс та дискі об бордюри та пошкодження ободів. Це більше проблема для водіїв у містах, але майже кожному в якийсь момент потрібно паралельно паркуватись. На жаль, кожен розробляє свій власний стиль, який йому підходить. Однак є кілька простих порад, щоб полегшити процес цей процес. Поверніть бічне дзеркало пасажира на узбіччя, щоб краще виміряти відстань. Повертайтесь на місце повільно під кутом 45 градусів. Якщо ви не впевнені, де знаходиться бордюр, ви принаймні постукаєте по ньому міцнішою частиною шини, задньою частиною. Потім можна витягнути вперед і випрямити його. Нарешті, припаркуйтеся далі від узбіччя, ніж ви думаєте, але не надто далеко, бо ви не хочете отримати штраф.

Встановіть захист

Прозорий шар на ободах може захищати від пилу та бруду, але не тільки. Якщо на вашому автомобілі їздять інші люди, або ви просто не можете освоїти паралельну парковку, тоді хороший варіант захист на диски. Як правило це надзвичайно просте рішення, але при цьому ефективне. По суті, це гумове кільце, яке поміщається між шиною та ободом. Вони призначені для запобігання шкоди від будь-якого удару. Правильний монтаж – запорука ефективності. Їм потрібно їхати на абсолютно чистому ободі, щоб правильно встановити. Як бонус: вони бувають різних кольорів.

Особлива обережність зимою

Хоча бордюри завдають найбільшої шкоди ободам, зима також вносить свої корективи. Вкриті льодом дороги можуть змусити ваші шини зісковзнути і врізатися в бордюри чи інші перешкоди. Сіль, яка використовується для танення снігу, може мати корозійну дію. Напевно, у вас є зимові шини для кращого управління сезонними дорогами. Навіть крім того, що це може знизити ймовірність удару по бордюру, зимові диски самі по собі є гарною інвестицією. Без цього інколи доводиться витрачати гроші на ремонт пошкоджених ободів. Набір сталевих ободів може усунути цю проблему ще до того, як вона станеться.

Сподіваємось, вам ніколи не доведеться чути, як ваші диски хрустять об цемент. Їдьте обережно і тримайте свої колеса у найкращому вигляді, який вони заслуговують.

SHOPPING CART

close